Tuning těla notebooku???

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
xjix
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 19 pro 2010 13:57

Tuning těla notebooku???

Příspěvekod xjix » 19 pro 2010 14:07

Zdravím.

Vlastním notebook Acer TravelMate 3040 a co se týče plastů atd, tak je v dezolátním stavu. Jinak funkčně je ale dobrý. A tak mě napadá... co takhle si postavit nový tělo který by dobře vypadalo a bylo by funkčně schopný? Budu se to snažit časem realizovat. Tak jestli by někoho napadly nějaký způsob, jak na to, co použít za materiál atd, tak prosím odkazy a jakékoliv komentáře. Jinak nemám strach ho komplet rozložit.. Rozebírám ho do šroubku cca 1x týdně... Jen tak, že mi tam něco nesedí atd...

V notebooku mám přdělán nový konektor na externí WiFi anténu, tak i na tu myslet, uchycení baterie je ze zadní stěny. Jelikož se jedná o 12" display, tak by to chtělo zanechat přibližnou původní velikost.

Přinejhorším bych za použití malé ruční brusky vyrobil nějaké otvory navíc, opravil případné velké praskliny a místa bych obměnil o plexi s podsvícením. No nahazujte návrhy

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 19 pro 2010 15:46

Pozri, ak máš veľa času, zručnosti, peniaze a veľkú dielňu, tak je možné si na autocad alebo na pauzák obkresliť celý kryt, zakótovať ho na milimeter presne a napríklad z hliníka alebo z ocele si vyrobiť repliku. Možno trochu sci-fi, ale teoreticky sa to dá :wink:


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů