Lenovo-přeplněná Logická jendotka

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
Thomascz65
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2010 22:39

Lenovo-přeplněná Logická jendotka

Příspěvekod Thomascz65 » 01 pro 2010 22:17

Zdravim,mam nový noťas cca 3 týdny,už po koupi v něm byl disk rozdělen na klasický Disk C: a pak na logickou jendotku s názvem LENOVO D:....problém je,že jednotka Lenovo ma pouze 3OGB a nevím jak,ale za tuto krátkou dobu mi z těchto 3OGB zbývá už asi jenom 28OMB volného místa....

Jde nějak tato jednotka zvětšit,popřípadě nějak smazat některé soubory z ní?....V tomto jsem pouze Laik,tak budu rád za jakoukoliv radu,jak to vyřešit

(PS: Nevím,jeslti je to důležité,ale jedná se o model Y56O s i5 procesorem)

Děkuji za rady:-)

Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Příspěvekod Chlebovnik » 01 pro 2010 23:15

Jednotky OGB a OMB neznám a model LENOVO Y56O také ne.

Takže bohužel, nerozumím dotazu a nemohu pomoci. Možná, kdyby ses naučil normálně psát, tak bychom to pochopili.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p

Thomascz65
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2010 22:39

Příspěvekod Thomascz65 » 02 pro 2010 10:23

Chlebovnik píše:Jednotky OGB a OMB neznám a model LENOVO Y56O také ne.

Takže bohužel, nerozumím dotazu a nemohu pomoci. Možná, kdyby ses naučil normálně psát, tak bychom to pochopili.



Že by si nerozumněl dotazu,to chápu,nejsem žádnej profík a nedokážu to perfektně vysvětlit...Ale nechápu co má znamenat ta poznámka s tim,kdybych se naučil normálně psát,podle mého názoru s mym dotazem nic v nepořádku není,jestli ano,pověz mi v čem spočívá problém.

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 02 pro 2010 10:58

no všeobecně pokud je notebook při koupí s operačním systém tak na oddílu D:je obnovovací sektor notebook v přiřadě jakékoliv problému přívedé do stavu jako by vyjel z továrny jsou tam většinou ovladače programy od výrobce a reklamní software má formát fat nebo fat32 ve formatu fat32 se dají ukládat soubory do 4 GB já bych se tohoto oddílu zbavil někde na na internetu našel čistou instalaci windows 7 a použil bych při instalaci číslo co mate ze na spodní častí notebooku
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Acer Nitro 5 2021 AN515-55


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů