lucky-notebook.cz

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
kuc438
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 14 črc 2010 11:40

lucky-notebook.cz

Příspěvekod kuc438 » 26 zář 2010 12:28

Nemate nekdo zkusenosti s tomto internetovym obchodem? Ma celkem dobre ceny tak zvazuju ze tam koupim nb.diky

Pizzy
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 16 srp 2010 23:07

Příspěvekod Pizzy » 26 zář 2010 18:35

Já jsem tam taky chtěla nakoupit, můj vybraný notebook tam měli asi o 1000 levnější než jinde (možná tam tu cenu dali omylem) a osobní vyzvednutí taky bylo možné (i když kamennou prodejnu nemají), tak jsem si objednala. Ještě ten den mi volal pán, zda by mi vadilo si nb vyzvednout jinde, respektive v kavárně u nějaké ženské :shock: Tak jsem souhlasila, ale pak se mi to v hlavě proleželo a radši jsem to zrušila. Řekla jsem si, že se nevyplatí riskovat tolik peněz a radši jsem šla nakoupit jinam, kde to bylo jistější (a i včetně recenzí). Možná by to bylo v pohodě, možná ne, ale šlo o dost peněz, než abych to zkusila 8)

xxsml
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 07 srp 2008 22:09

Příspěvekod xxsml » 26 zář 2010 23:11

Kdysi jsem tam chtěl nakoupit také kvůli dobré ceně. Před objednáním jsem se mailem zeptal na nějaké další info a bylo mi odpovězeno, že cena na e-shopu platila jen do vyprodání zásob a vyšlo najevo, že když tam mají napsáno "skladem", tak to ve skutečnosti skladem nemají. Nabídli mi ho za cenu mnohem vyšší než inzerují na webu.
Lenovo ThinkPad SL500, C2D P7370, 4GB, nVidia GeForce 9300M, 15,4'' WSXGA+, W7


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů