potíže s USB u ACER ASPIRE 5100

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
l_barry

potíže s USB u ACER ASPIRE 5100

Příspěvekod l_barry » 21 črc 2010 23:34

Už jsem úpně v koncích s USB u svého notebooku. Pravděpodobně po instalaci spořiče (nejsem si na 100 % jistý) mi začalo při zapojení flash disku do USB portu hlásit neznámé zařízení (u všech portů). Chtěl jsem spořič odstranit, ale nikde se neukazoval jako nainstalovaný. Když nic nepomohlo přeinstaloval jsem celé Windows XP, včetně servis packů, nainstaloval znovu ovladače... Nic nepomohlo a stále mi nedetekuje USB. Zařízení, které mají vlastní ovladače (myš, tiskárna, mobil přes PC studio...) pracují naprosto v poho. USB se rozchodilo až po zakázání ve správci zařízení - u standardního rozšířeného hostitelského řadiče z PCI na USB. Je to ale jen polovičaté řešení, protože teď mi USB nepodporuje 2.0 standard, ale jede na sníženou rychlost. Nemáte někdo radu? Díky moc.

kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvekod kiposukjange » 22 črc 2010 00:39

Zkusil bych jiný OS (Windows 7, Vista, Linux) a pak by se vidělo. Jinak ještě může pomoct update BIOSu (i když...).
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.

l_barry

Příspěvekod l_barry » 22 črc 2010 07:45

Zkoušel jsem Linux a vše běželo jak má, jenže po letech užívání XP jsem si už zvykl na něco jiného. Kdyby měl někdo stejný problém, který se mu povedlo úspěšně vyřešit byl bych vděčný. Díky.


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů