Domácí síť a internet

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
Mejsny
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 01 črc 2008 22:22

Domácí síť a internet

Příspěvekod Mejsny » 01 bře 2010 18:51

Ahojda, chci se zeptat...

mám teď takovej menší problem s domácí síťí a internet. Na stolním pc mám na základní desce integrovanou síťovku + jednu externí síťovku, takže dohromady dvě sí´tovky. V externí mám zapojenej net, kterej normálně jede. V integrovaný mám síťák, kterej čas od času pak jen připojim do buku, abych nemusel pořád lízt za pc a přendávat kabely. Tuhle síť mám zakázanou za normálních okolností a povolim jí jen, když stolní pc propojuju s bukem. V tu chvíli mi ale přestane jít internet! Normálně mám obě sítě povolený, obě připojený 100MB/s, síť funguje, ale internet ne! A když zase síť s bukem zakážu, tak internet normálně jde! :-(

Zkoušel jsem různý návody a rady, ale pořád stejnej výsledek! :-( Prostě se ty dvě síťě spolu nesnesou! :-( Nevíte někdo, jak na to, co by mohlo být špatně? :-( Protože kdybych to vyřešil, tak bych pak klidně ty sítě mohl přemostit a používat jeden net na stolním pc i na notebooku...

Děkuji
Fujitsu Siemens Amilo Pa 2548
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-64 2,2 GHz. 2GB RAM 320GB HDD, DVD-RW, NVIDIA GeForce 8400M G, Windows Vista Home Edition SP2

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 01 bře 2010 19:26

Kup si switch

dzulio
píše často
Příspěvky: 352
Registrován: 26 čer 2008 08:02
Bydliště: Poprad

Příspěvekod dzulio » 01 bře 2010 22:10

alebo router ,co sa mi zda jednoduchsie,ale asi drahsie


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů