čištění displeje

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
majki

Příspěvekod majki » 03 led 2007 11:17

Ja pouzivam nejakou penu v takove sprejove "bombicce" od firmy LOGO. Nastrikam, pretru hadrikem a je to krasne ciste. Prach se taky neusazuje v tak velke mire jako predtim. Stalo to asi 160,-

d3v1l
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 05 bře 2007 12:33

Super přípravek.

Příspěvekod d3v1l » 05 bře 2007 12:58

Na čištění displaye notebooku mám pro Vás jedno doporučení a hlavně levné. Na noťas jsem kašlal a to ofukování je na nic a po měsíci jsem měl lcd jak posraný od much. Už to začínalo vadit i při zaplem stroji. Použil jsem tuto věc za dvě koruny http://sweb.cz/viliam.mtb/clean_acer.JPG a jeden ubrousek mi stačil na celý totálně zasraný display. Žádné škrábance, nic a display byl jako nový. Toto jsem koupil v obyčejné optice. V Kodaku mi nabízeli soupravu na 250 korun. Ještě, že sem do té optiky zašel. Už nic jinyho nechci. Mám Acer Aspire 3103 WLMi.

Lucason
guru
Příspěvky: 708
Registrován: 19 lis 2006 13:03

Příspěvekod Lucason » 22 srp 2007 23:07

majki píše:Ja pouzivam nejakou penu v takove sprejove "bombicce" od firmy LOGO. Nastrikam, pretru hadrikem a je to krasne ciste. Prach se taky neusazuje v tak velke mire jako predtim. Stalo to asi 160,-


Takže to funguje trochu jako anti prach? Mě to stírání štve, nejradši bych něco jako máme na TV, prostě to přetřeš a třeba měsíc se na tom prach nechytá..
..ted zrovna sem utíral display (taky používam mikrovlákno), tak sem hledal jeslti už to tu někdo nevyřešil :D pro mě je ideál čištění abych čistit ani otírat nepotřeboval.. :)
Clevo M570U +, C2D T7200 (2,0 GHz), 4GB RAM, WD 500Gb 5400 rpm, GF 7950 GTX(3DMARK06 - 5300+ b), Win 7 Prof.


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů