Jak otestovat LCD

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
moara

Příspěvekod moara » 06 úno 2007 16:08

Promiň :? , jen nevím, jak se mi podaří s tím CD či Linuxem (se kterým jsem nikdy nepracovala) nastavit ta různobarevná pozadí...

mallox

Příspěvekod mallox » 06 úno 2007 16:16

tak az si stahnes a vypalis, vyzkousej si to doma..jen trosku dele musis cekat nez nabehne..
je to skoro podobny system jako je windows (VZHLEDOVE!!! nebijte me :lol: )
plocha, prave tlacitko, zmenit pozadi a tam si uz vybiras ;)
a treba si linux i zamilujes ;) (nedivil bych se)

moara

Příspěvekod moara » 06 úno 2007 16:37

Díky. :) Zkusím. :wink: Je to možné. :lol: Rozhodně jsem o něm již hodně slyšela. A jak je to vůbec s Linuxem a viry?

Každopádně ale všem děkuji za dosavadní podnětné příspěvky! :P

A již jsem také na netu našla jednu obsáhlou diskusi na téma konkrétních zkušeností s internetovými obchody. http://www.lupa.cz/clanky/proc-e-shopy- ... ky/nazory/

mallox

Příspěvekod mallox » 07 úno 2007 17:04

Teoreticky viry na linux neexistuji, ale je dobre mit firewall a nejaky podpurne anti programky ;)

moara

Příspěvekod moara » 07 úno 2007 17:24

No, já u Windows dost doplatila na to, že jsem nepoužívala antivir a firewall, protože mi u mého starého PC z roku 1998 (tj. Compaq Celeron, donedávna s 64Mb RAM, 4GB pamětí a win XP) strašně zpomalovaly chod stroje. Takže mi samozřejměi do něj leccos přes internet vlezlo :( a já to pak odstraňovala Ad-Awarem apod. - a při tom jsem si asi nechtíc smazala i nějaké součásti registru, zodpovědné za správnou funkci Internet Exploreru. Takže výsledkem je, že se již cca 3/4 roku nemohu z domova připojit na net. :cry: Asi bych měla kompletně odinstalovat stávající instalaci Windows a pak je znovu nainstalovat, ale nevím, jak na to. Zkoušela jsem obnovu systému z instalačního CD, ale to nepomohlo.

Takže i to je důvodem, proč se nyní chystám koupit si R60ku, protože u ní je prý snadné jedním stiskem tlačítka původní instalaci systému obnovit. :wink:

mallox

Příspěvekod mallox » 07 úno 2007 22:21

no nevim, zda to je reseni kupovat za 40 tisic notebook kvuli internetu..ale to je asi tvoje vec..
netusim co jsi provadela, ale vsechno je vetsinou napravitelne a i libovolny servis (sic ne za male penize) ti vrati notebook zpatky do dobreho stavu;)
ja bych volil lepsi situaci a rekl o to znamemu..bud dobremu (zadarmo) nebo mene dobremu za nejakou 3-5ti stovku by to mohl zvladnout..

moara

Příspěvekod moara » 08 úno 2007 14:33

No, já ten notebook potřebuji kvůli mobilitě, ne kvůli tomu, že mi s připojením klekl starý počítač. A protože by mi měl smysluplně vydržet dalších cca 3-5let, nechci žádnou lacinou "šunku". :?

S tím známým je to opravdu dobrý nápad, ale najdi ho! Můj bratránek je sice správce sítě, ale již cca 3 roky na mě nemá čas a nestaví se za mnou ani na narozeniny či vánoce. Tak co k tomu říct... :cry:

mallox

Příspěvekod mallox » 08 úno 2007 15:29

tak to je hodne zly..ja bych mu ten notebook omlatil o hlavu, kdyz uz nefunguje..at si zacne vazit slova rodina..
v tom pripade zbyva jen servis..


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů