Noční BAR u LEONA - NONSTOP :)

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 29 kvě 2007 19:12

mata80 píše:no už chci jít spát tak poprosim jednu třicetiletou tak nachuť..
A dneska vás všechny zvu ať se vám lépe usíná :twisted: ..


Hele Leone.. ja chci taky jednu tricetiletou
- pokud mozno tak: pritulnou, zrzavou, s modrejma ocima a se stejnou chuti na "lepsi usinani"...

diky :o)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 29 kvě 2007 19:18

ty voe...

- asi bych uz nemel pit...
- ono je to piti vlastne brzo... (nebo pozde?)...
- tedy nemel bych asi pit v praci...
- vlastne bych nemel byt v praci a pit jinde...
... ale pak se to po nekolika panacich zase strasne zamota...
... zacnu filosofovat a skoncim u toho, ze bych nemel ZASE / UZ VUBEC pit...
... ale kdyz se probudim z deliria, tak jsem zase v praci...
... ale abych prezil tu tryznivost reality, tak se napiju...

tak me napada... Hele Leone... je tam jeste nejaky absinth pro soulu?

leon

Příspěvekod leon » 29 kvě 2007 19:32

soulbringer píše:Hele Leone.. ja chci taky jednu tricetiletou
- pokud mozno tak: pritulnou, zrzavou, s modrejma ocima a se stejnou chuti na "lepsi usinani"...

diky :o)
nejsem žádnej kuplíř ... jen nápoje pánové ... dámy si musíte sehnat jinde ;)

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 29 kvě 2007 19:37

soulbringer píše:pamatujes na to me slovo "fraska"? ;o)
kazdopadne gratuluju jimmy :o)

Díky za gratulaci :)

Fraška to byla možná na tvé škole, ale tady teda rozhodně ne! Bylo to naprosto nomální zkoušení, žádné divadlo. Absolutně nejtěžší byla matika...teda alespoň z mého pohledu. Já měl obrovské štěstí na otázku - vytáhal jsem si tu nejlehčí :))) Jinak bych měl fakt hodně velké potíže... Ostatní předměty pro mne v pohodě. To však neznamená, že bych tam nemusel skoro nic říct...musel jsem toho vědět docela dost. Ale tyhle předměty jsem skoro neřešil bo si většinu pamatuju. Jinak i čtyřkaři tam museli něco říct, resp.vědět o čem mluví. Zatím za ty dva dny celkově propadli 3 lidi (počítám i paralerku) a paradoxně zrovna z angličtiny.

Je ovšem fakt, že v pondělí jsme maturovali jen čtyři. Z toho dva s vyznamenáním, kteří jsme měli i na víza dvojky jedničky, a další dva průměrní. Tudíž nemám srovnání. Možná že u čtyřkařů by to probíhalo trochu jinak...jak popisuješ jako "fraška"...

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 29 kvě 2007 19:48

hele jimmy.. jsem priopilej, takze budu hodne strucnej :o)
- uz jen to ze pises "vytah jsem si nejlehci otazku" - vypovida o systemu maturit docela dost podstatne veci :o)

asi bych to shrnul tak, ze se na tom s odstupem casu podivas a to slovo se ti bude drat na jazyk samo :o)

Kazdopadne ted to poradne oslav - co se do tebe vejde! :o)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 29 kvě 2007 19:50

leon píše:nejsem žádnej kuplíř ... jen nápoje pánové ... dámy si musíte sehnat jinde ;)


i ty Brute... ?!?

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 29 kvě 2007 20:04

To soulbringer:
Myslím, že nebudu...je to kravina. To může říct asi jen člověk, který se na učení totálně vykašlal a pak měl šílený štestí na otázky... Já se na to učil a měl jsem hoooodně velký nervy...

Jinak už jsem oslavoval včera ;) Vrátil jsem se domů asi v 4.30 ráno :lol: To už zrovna svítalo... :lol: Jen mě ještě odpoledne bolela hlava :( A dneska s rodinou na večeři :) V pátek ještě bude rozlučka třídy...

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 29 kvě 2007 21:46

po prvom skuskovom na vyske ti to uz tak narocne ta maturita ani nepride a stavim sa o flasu tvrdeho, ze po statniciach povies, ze maturita proti tomu bola fraska. ;-)

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 29 kvě 2007 21:55

Ano, v porovnání se státnicema to určitě bude... Ale vy to tady zjednodušujete jako kdyby maturita byla jenom sranda, udělal ji každýá blbec, vůbec nebylo potřeba se na ní učit a je vlastně naprosto bezvýznamná! To je přeci blbost! Samozřejmě, že vysoká je náročnější, ale to ještě neznamená, že maturita je nějaký primitivní fraška! V době, kdy jste maturovali, jste určitě všichni mluvili jinak...

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 29 kvě 2007 22:11

tak v 98mom (tusim, strasne davno to uz bolo :) ), ked som maturoval ja na gymnaziu tak to snad spravil kazdy blbec :) ti co boli duti chytili 3jku a jeden co sa z toho nevedel ani vykecat dostal 4ku. inak kto sa do toho aspon pozrel tak to ukecal aspon na 2jku. ale mozno odvtedy zdvihli latku ;-)

btw bezvyznamna nie je. ked mas dobre znamky tak v zivotopise to vyzera fajn. ;-)

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 29 kvě 2007 22:17

To je zase otázka školy. Takže neházej všechny školy do jednoho pytle! Na boleslavské průmce tohle teda určitě neplatí. Pokud by tam nic neřekl a neuměl to ani okecat, tak má prostě jasnou pětku.

Známky z maturity se přeci nikde jinde než na vysokou při přijímačkách neuvádí, ne? Hlavní je, když má člověk v ruce maturitní vízo, ale jaké známky tam jsou už nehraje roli, ne?

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 29 kvě 2007 22:18

jimmyjames: gratuluju :)
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 29 kvě 2007 22:25

na známky se fakt v životě už nehraje :lol: :lol: Jinak zpětně se koukán na svoji maturitu (8dní zpět :P ) a fraška to nebyla (berme v potaz opilost - soulbringer určo promine viď :roll: ), ale rozhodně bych z toho nedělal Ameriku. Asi jsem měl to štěstí, že jsem byl obdarován vysokou porcí flegmatismu v těchto důležitých věcech, pač jsem se vůbec nestresoval (jen cca 20min. před maturou a to bylo za chvilku pryč :) ) a to jsem se opravdu moc neučil cca 1-1,5h denně o svaťáku (však to asi znáte, učit se při počítači :lol: :lol: :lol: ) Jinak Jimmy přeji na čtvtek (přijímačky na FITo) hodně štěstíčka... :D
Dell Latitude XT

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 29 kvě 2007 22:36

No tak nějak... u compu se fakt učit nedá :( Hlavně když už jsem si asi vypěstoval trochu závislost na netu.. :( No ono taky není divu, když mám inet i na MDAčku... Takže hlavně diskuzní fóra jsem si často pročítal ve škole, v busu, před spaním...

Díky :) Tobě taktéž přeju hodně štěstí při přijímačkách ;) Kdy je děláš, také ve čtvrtek?

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 29 kvě 2007 22:45

jj ale jedu tam už zítra :) trochu se aklimatizovat.... takže jednoho panáčka (někteří 2, ale víc už ne....) na nás kuci :D
Dell Latitude XT


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů