Noční BAR u LEONA - NONSTOP :)

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 25 kvě 2007 13:24

No samý jsem teda fakt neměl :lol: Měl jsem za jedna z litery (poprvé od asi 4.třídy ZŠ, jinak naprosto vždy za 2), matiky (poprvé na průmce, jinak 2 nebo 3), CAD (to je moje :) ), zbytek za 2.
Tak to je krutý... v tom případě si tutově vytáhnu funkce :( Na ně jsem se ještě nedíval a vůbe se mi do toho nechce...

Jak si to dokázal dát za jedna? Vzpomněl sis nebo lehké příklady nebo ti pomohl/a učitel/ka?

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 25 kvě 2007 13:42

ja mel tu analytiku a ucitel mi sam rikal pri vybirani prikladu, mnooo, to zvladnes...sam od sebe: divej, trojuhelnik, uhly vis, u obsahu nam ukazes jak pekne pocitas determinanty....takze tim mi vlastne rekl jak to chce, abych to pocital a rekl mi vlastne postup...:D
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 25 kvě 2007 13:50

No tak to si měl dobrýho učitele... Jenže já mám jistou RNDr. Liškovou (teď teda doufám, že nečte tohle fórum :-D ), které se na škole přezdívá UFO apod... Když nastoupila do školy a my ji hnedka chytli ve třeťáku, tak jsem často pochyboval, jestli to je člověk nebo android. Dokonce se na ni podávala stížnost při rodičákách (přidalo se dost tříd, které učila... a aktivně se zapojili i třídní učitelé těch tříd). Teď už se celkem spravila (chová se jako člověk), ale o tom, že by mi takto poradila s příkladem teda velice silně pochybuju...

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 25 kvě 2007 14:55

No tak učitelka(druhá, co u nás učí matiku...) mi pomohla, pač se mě ptala jestli nějakou nevim... a já nemohl říct, že v tu dobu nevím všechno :lol: tak jsem řek, že to 1. a ona odpověděla, že to je permutace, tak jsem si to vydedukoval (dokonce i správně, jak to bude následovat) no a ve zbylejch příkladech mě políbila můza (to není ta učitelka) a nakonec jsem to dal viď :) Jinak CAD mě baví taky - ale na automobilce se nedá počítat s tím, že by byla možnost z toho maturovat :lol:
Dell Latitude XT

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 25 kvě 2007 15:01

Na automobilce? Na jakou vlastně chodíš školu?

leon

Příspěvekod leon » 28 kvě 2007 21:21

fuj tam je dnes ale ošklivo ... to chce nějakýho pajduláčka :)

mata80
píše často
Příspěvky: 331
Registrován: 09 úno 2007 14:36

Příspěvekod mata80 » 28 kvě 2007 22:00

já bych si jednoha dal.. co tam máte šefíku..

aspoň se ochladilo ve středu mám zkušku a táhnout se z modřan do suchdola socku v kvádru v tomhle vedru no nic moc..

leon

Příspěvekod leon » 28 kvě 2007 22:20

máme kompletní nabídku všech světovej lahůdek ... vyber si :)

... no MHD nic k závidění ;)

mata80
píše často
Příspěvky: 331
Registrován: 09 úno 2007 14:36

Příspěvekod mata80 » 28 kvě 2007 22:44

no už chci jít spát tak poprosim jednu třicetiletou tak nachuť..
A dneska vás všechny zvu ať se vám lépe usíná :twisted: ..

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 29 kvě 2007 00:04

Tak mam maturitu uspesne za sebou...jooooo!! Znamky: PRA 1, CJL 1, MAT 1, STT 1, SPS 2, vysledek: PROSPEL S VYZNAMENANIM!! :)))

Zrovna to oslavuju s kamosem v hospode :) Rundu pro vsechny! :)

mata80
píše často
Příspěvky: 331
Registrován: 09 úno 2007 14:36

Příspěvekod mata80 » 29 kvě 2007 11:18

congratulation jimmyjames

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 29 kvě 2007 11:29

jimmyjames píše:Tak mam maturitu uspesne za sebou...jooooo!! Znamky: PRA 1, CJL 1, MAT 1, STT 1, SPS 2, vysledek: PROSPEL S VYZNAMENANIM!! :)))

Zrovna to oslavuju s kamosem v hospode :) Rundu pro vsechny! :)


ty woe a ty ses bál :lol: :lol: :lol: jsem rád, že taky patříš mezi bandu s vyznamenáním :lol:
Dell Latitude XT

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 29 kvě 2007 18:16

jimmyjames píše:Tak mam maturitu uspesne za sebou...jooooo!! Znamky: PRA 1, CJL 1, MAT 1, STT 1, SPS 2, vysledek: PROSPEL S VYZNAMENANIM!! :)))

Zrovna to oslavuju s kamosem v hospode :) Rundu pro vsechny! :)


pamatujes na to me slovo "fraska"? ;o)
kazdopadne gratuluju jimmy :o)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 29 kvě 2007 18:17

aby rec u toho piva (nez ho Leon donese) nestala...

Nasel jsem krasny rozhovor o TOUCHPADU na notebooku:

<a> dneska sem zase v práci přemýšlel nad nesmrtelností chrousta a přeskočil sem najednou k noťasovi, na kterým pracuju. jak funguje ta destička na ovládání myši? jak to že reaguje jen na prsty? zkoužel sem propisku, gumu aby to víc drhlo, nahřátej zapalovač kvůli teplotě a nic ?
<b> to přece ví každej. touchpad je vlastně semikrystalická plasmofóbní membrána, která má speciálním výrobním postupem za použití extrémního tlaku a vysoké teploty s následným ultra pomalým chladnutím tu vlastnost, že při změnách tlaku generuje duální stojaté vlnění s kmitočtem jako funkcí souřadnice x a fázovým šumem který je derivací přidruženého Laguerrova polynomu vyjadřujícího souřadnici y. tato membrána je citlivá pouze na dotyk, tlak a pohyb biologických tkání, nediv se, že na propisku, gumu a zapalovač nereagovala. naopak prst vyvolává v membráně detekovatelné biofragmatické vibrace popsatelné některou z transcendentních (většinou cyklometrickou) funkcí. není to nic složitýho ;)
<c> aspon maz dukaz ze nejses guma, kdyz to na tebe reaguje :))) (psal jsi ze to na tebe reaguje, ne ?)
<a> Tak že jestli to dobře chápu,touchpad pracuje pouze při kontaktu z živou bytostí anebo je možné ,aby touchpad ovládal i android?Dík za odpověď
<b> to ví taky každej. u androida záleží na míře uvědomění si podstaty sama sebe. vědomí androida, že je pouze android, může podmíněnou biologickou zpětnou vazbou negovat biofragmatické vibrace, což při pokusu o androidův dotek, i když k němu použije tu část svýho "těla", která je vytvořena biologicky, vede ke zhroucení plasmofóbní membrány a tím k totální a nevratné ztrátě citlivosti k nule. jako příklad uvedu, což si určitě dobře pamatuješ, selhání cylonů v Battlestar Galactica, kteří na necitlivost touchpadů svých noťasů ve třetím díle dokonale dojeli. naopak androidi ušetření procesu sebepoznání pracují s notebooky vybavenými touchpady zcela běžně (třeba android Ash). a už mi dejte pokoj, nastudujte si to v knihách sami!
<a> Dík zcela jsem pochopil oč tu běží.Moje žena je asi android touchpad na ní nereaguje a ještě ke všemu to ví a tají mi to.Díky
<b> skutečně není zač. dej vědět, jak tuto nově poznanou skutečnost budeš řešit. doporučuju pořídit USB šaltrpáku z V3eSky, ta je pro androidy k ovládání notebooku mnohem vhodnější než touchpad.

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 29 kvě 2007 19:10

ROOOFL :shock:
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů