Noční BAR u LEONA - NONSTOP :)

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
leon

Příspěvekod leon » 10 kvě 2007 23:28

tak to máme 2x multivitamin :)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 10 kvě 2007 23:51

Ja som si uz dal jeden superdupertutifruti probioticky napoj od jednej nemenovanej francuzskej firmy. Mali dokonca akciu - kup 6, zaplatis 6 ;)

Ale dal by som si jednu neperlivu bublinkovu mineralku ;) Plati moja poistovna (takze samozrejme chcem mat na ucte 50 hl mineralky po cene 100Sk/dl; pojdeme v pomere ty:ja 20:80 a uctovnictvo vyriesime zajtra ;) )

C

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 14 kvě 2007 00:46

Koukam, ze tu je nejak mrtvo... Je tu vubec barman :D Dal bych si par panaku vodky... Dneska sem nejak vydeptanej.. :( Presne za dva tydny maturita... :( Z literatury umim tak 4 temata z 25... ja ty kravoviny proste hnedka zapominam.. :( Jesteze mam jednicku z maturitni slohovky, tkz bych doufam nemel prolitnout... :) Matikarka nam dala asi pred mesicem a pul 400 prikladu, ze kterych vybere maturitni...hafo jich je dost tezkych....tak furt pocitam jak vul, jeste mi chybi asi 1/4...ostatni ze tridy na to kaslou uplne (sem zvedav, kolik lidi odmaturuje...). Odborne predmety jsem se jeste ani neucil, ty bych mel zvladnour celkem v pohode.

No tak abych to shrnul, za kazdy den do matury tak jednoho panaka, takze to mame 14 panaku vodky. Chcu jedine Finlandia... platit budu az jak se proberu...ehm...pokud se nekdy proberu :-D Jsem skoro abstinent, tohle me asi zabije :D No alespon uz se nebudu muset biflovat ty nesmysly do literatury..

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 14 kvě 2007 02:53

No jo, mrtvo :)

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 14 kvě 2007 09:36

2jimmyjames: Do not panic! Maturita je v klidu, chce to jenom udržet si klid a rozvahu a projdeš. Já maturoval z 5ti předmětů, pořádně sem se to učil tak 4-5 dní a taky jsem prošel.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 14 kvě 2007 10:15

Podle vsech okolnosti bych mel projit bezproblemu (jsem mezi 5ti nejlepsimi ve tride,z matur.slohovky mam jednicku, podle lidi ze tridy, pokud ja neudelam praktickou maturu,tk pry nikdo...:D)....ale, kdyz ted zjistuju sve neznalosti z literatury a matiky, tk mam docela obavy.. :(

Jinak maturuju tky z 5ti predmetu: literatura, matika, prakticka, stavba provoz stroju, strojirenska technologie.

roszik
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 18 úno 2007 17:04

Příspěvekod roszik » 14 kvě 2007 11:07

Tento topic se mi libi :) ja si davam nejake nealko, jeste toho musim dneska hodne stihnout.
Tak matura byla celkem v klidu, ikdyz jsem si mel pred 3ma rokama...ikdyz jsem taky pracne stresoval a myslel si ze sem bez sance..ale nakonec sem to dal za 6 (z 5ti predmetu) :)
Za mesic me cekaji statnice tak zase se budu muset uciti..ach jo :cry: me uz to nebavi...aspon ze je uz venku teplo a da se nejak odrelaxovat, jinak nevim, asi bych zcvoknul. Jinak nejvetsi vyhodu notebooku je, ze muzu mit PC i v posteli a muzu tam cumkat na filmy a popijet vinko:) asi tak.. ohledne nasich chlapcu hokejistu..tezke zklamani, ale uz od prvni prohry bylo jasne ze nas tym neni moc silny,ale s rusakama to byla tezka sodofka. ale za rok jim to vsem natreme :twisted: du se ucit :(
ASUS F3TC Turion X2 TL52, 1GB RAM, 120 GB HDD, 15,4", Go 7300 atd =)

leon

Příspěvekod leon » 14 kvě 2007 12:57

potřebuju nějakýho pomocníka ... némam holt čas každej večer :)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 kvě 2007 20:20

maturita je fraska... verte mi - ja ji taky dal (bez pripravy)

hmmm... to bych mohl zase zapit,
leone... jednu dvanactku please :o)

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 14 kvě 2007 20:38

Fraška :-D Proč tohle říká většina lidí, která už má maturitu za sebou..? :lol: Na jaké škole si maturoval? To si dal díky dílu velkého štěstí na otázku nebo bys ukecal všechny..? Patřil si spíše mezi jedničkáře, průměr nebo "věčné flákače"? Já si teda nedovedu představit, jak bych na strojařské průmce dal maturitu bez přípravy... Takhle zvládnu snad STT a v pohodě SPS, tzn odborné předměty... Ale literaturu...? :roll:

FloydPink
píše často
Příspěvky: 200
Registrován: 19 úno 2007 13:43
Bydliště: Zlín

Příspěvekod FloydPink » 14 kvě 2007 20:43

Jojo, ta literatura je hnus....SPS je ten nejlehčí předmět pro strojaře(pokud máš mozek)
btw co máš za téma u té praktické...

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 14 kvě 2007 20:52

Přesně tak :) SPS máme navíc takový pohodovýho učitele, takže to je naprosto bez problémů :) Na to se kouknu možná jedno odpoledne o svaťáku.

K praktické matuře si zítra ráno vylosujem, jestli budem dělat praktickou z SPS nebo STT.
téma SPS: spočítat (jednoduché výpočty), vymodelovat v Catii, vytvořit výkresy v Catii pro jednoduchý třmen nebob kotoučovou střižnou spojku
téma STT: dostaneme zadaný nějaký jednoduchý obrobek a máme: napsat výrobní postup etc, napsat program pro CNC soustruh (ručně), vytvořit program pro CNC frézku (v SurfCAMu), vytvořit model v Catii

FloydPink
píše často
Příspěvky: 200
Registrován: 19 úno 2007 13:43
Bydliště: Zlín

Příspěvekod FloydPink » 14 kvě 2007 20:58

Kterou školu děláš že máte Catiu????
Já si sice na Inventora nemůžu stěžovat, ale tu Catiu bych zkusil.

My sme na začátku 4. si vybrali téma a máme ho zpracovat.

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 14 kvě 2007 21:10

Střední průmyslová škola Mladá Boleslav

Tak to máte podobný systém, jako se u nás teď zavádí. U nás je možné se na začátku roku přihlásit na individuální maturitu. Dohodneš se na nějakém tématu, to zpracuješ, vytvoříš prezentaci etc a pak to při maturách obhajuješ. To je teď u nás jako volitelná novinka, dělá to vždy max. tak 5 lidí ze třídy. Další možnost je zvolit si individuální praxi v nějaké firmě, kam pak chodíš jeden den v týdnu po 2 roky. Z toho se pak také dělá praktická individuální matura.

Já měl mít individuální maturu též, ale jelikož jsem to dělal prioritně jako soutěžní projekt na Amavet, tak mi to zatrhli použít na maturu....učitelký kecy o tom jak to nejde... :evil:

Jinak, kdyby tě zajímal ten soutěžní projekt, a zároveň jako malá ukázka Catie, tak [odkaz]. Prezentační video s 3D animací jeřábu [odkaz] (video je zakázáno vydávat za své a jakkoli manipulovat s obsahem).

roszik
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 18 úno 2007 17:04

Příspěvekod roszik » 15 kvě 2007 00:34

Jak jsem videl ten pekny jerab, tak sem polemizoval o sve stredni skole:D fakt pekny!!!
Maturu jsem mel z cestiny, matematiky, pocitacu (HW, novel, site), pak programu (autocad, fly) a prakticka cast(elektro - mel jsem Navrh zesilovace). Stredni prumyslova skola v Ostrave. tedka sem na VSB Informatika a jak si prochazim otazky ke statnicim tak brecim :(

Jinak o nejake individuelni mature vubec nevim ze nejaka je, asi jsem to blbe pochopil a ma to jen vase skola..

Matura byla fraska...ale zjistil jsem to az s prichodem na VS :evil:
ASUS F3TC Turion X2 TL52, 1GB RAM, 120 GB HDD, 15,4", Go 7300 atd =)


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů