Noční BAR u LEONA - NONSTOP :)

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
j7k

Příspěvekod j7k » 26 pro 2006 00:22

ThinkPad je dobrá mašina. Jen mne trápí problém s připojením k internetu přes bluetooth, stále zakysá :( Už byl kvůli tomu třikrát v servisu, veškterý HW vyměněný... Nevědi si s tím rady, mohl bych ho vrátit, nechat si vyplatit peníze a koupit něco jiného. Nevím ale co, a chyběly by mi ThinkPad vychytávky, na které jsem si rychle zvykl. Dohodl jsem se, že ho po novém roce pošlu do Lenova na zkoumání, tak jsem zvědavý. Jsem na připojení přes bluetooth závislý, hodně mi na této funkci záleží. Uvidím, jak si s tím v Lenovu poradí.

leon

Příspěvekod leon » 26 pro 2006 00:25

zkoušel si víc mobilů?

j7k

Příspěvekod j7k » 26 pro 2006 00:32

Ano, dvě Nokie a jednoho SonyEricssona. Doma to řeším USB kabelem, ale na cestách je to opruz. Když jen tak browsim po netu, je to vpohodě, ale jakmile stahuji něco většího a data stále tečou, do půl hoďky spojení vykysne a nezbývá, než bluetooth notebooku vypnout a po nějaké chvíli zase nahodit. Někdy ale pomůže jen restart notebooku. Mám v plánu zkusit, jak se to bude chovat v Linuxu.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 26 pro 2006 00:36

Aky driver mas na BT?

C.

leon

Příspěvekod leon » 26 pro 2006 00:39

to zni zahadne ... treba se BT v notebooku prehrejva? ... zkousel si ho uz na marzu? ;)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 26 pro 2006 00:43

Ehm, na balkone sa pri takychto teplotach bude prehrievat este viac... Skus zajst do mraznicky ;)

C.

j7k

Příspěvekod j7k » 26 pro 2006 00:44

Zkoušel jsem jak Widcom, tak Microsoft. Raději mám ten od MS. Zlobí to s oběma stejně, jen s tím rozdílem, že když to spadlo s ovladačem Widcom, tak po snaze bluetooth zase nahodit, to s sebou vzalo i Widcom aplikaci a nezbylo než restartovat. S driverem od MS je těch restartů kvůli bluetooth znatelně méně.

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 26 pro 2006 00:45

Radeji dobre privlastkove vino :D

leon

Příspěvekod leon » 26 pro 2006 00:47

takze by to mohl byt chvilkovy HW problem, se kterym se MS lepe vyrovna?

CeCo

Příspěvekod CeCo » 26 pro 2006 00:49

Puppy:
Take mam vedla seba a rozmyslam, kedy ho otvorim :)

Balkonari:
Holt, i mistr tesar se nekdy utne... Preto mam rad on-site zaruku (najma v pripadoch "som zavisly na NB") - rychlo, promptne a takmer kdekolvek im povies :) A ak mas ten Thinkpad novy, tak si skus kupit on-site (maju teraz akciu na 3rocny pack).

C.

j7k

Příspěvekod j7k » 26 pro 2006 00:52

Až se k tomu dostanu a nahodím na ThinkPad Ubuntu, budu moudřejší. Jen je mi divné, že si na tuhle hloupou vadu stěžuji jen já. Žeby se již nikdo nepřipojoval s R60tkou k netu telefonem přes bluetooth?

Začínají se mi nějak zavírat oči i přes ten chládek venku. Jdu do peřin. Díky za pokec pánové.

leon

Příspěvekod leon » 26 pro 2006 00:54

tak dobrou a zase nekdy navidenou ;)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 26 pro 2006 00:56

Zatim nashle...

C.

j7k

Příspěvekod j7k » 26 pro 2006 01:00

Výborný nápad s Vánočním BARem :wink:
Dobrou a moc to nepřežeňte, ať se udržíte na ve zdraví na barových židlích :wink:

leon

Příspěvekod leon » 26 pro 2006 01:01

jdu si nalejt dalsi sklenku :)


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů