Špatné zobrazování stránek, virus?

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
Thorus

Špatné zobrazování stránek, virus?

Příspěvekod Thorus » 02 zář 2008 20:41

Zdravím. Možná to až tak úplně nepatří do notebook fóra (Problém se totiž netýká mého notebooku, ale desktopu.) ale napadlo mě že právě vy by jste mi mohli pomoct.
Asi tak tři dny se mi nezobrazují některé stránky, nebo se mi zobrazí špatně. Občas to blblo úplně, tak jsem počítač projel antivirem a našlo to docela dost virů (dva dny byl na počítači někdo jiný, neuhlídal jsem co stahuje, nechci rozvádět). Od té doby se mi na některých stránkách dějí podivnosti. Nejdřív se někde překrýval font a obrázky, to vyřešilo zmenšení velikosti fontu o tři body. Ale pořád přetrvávají některé problémy.
Pro příklad uvedu Obrázek .

Ale horší je že se mi nedaří dostat se do admniské části stránek na webareal.cz . V Mozilla Firefox se mi po přihlášení ukáže Obrázek .
Zkoušel jsem se tam přihlásit i přes Internet Explorer a přes ten se tam můžu přihlásit, ale když si vyberu do jaké části chci jít, tak se mi stránka vykreslí špatně. Na první pohled je prázdná, ale když jsem si sjel scrollem níž, tak jsem zjistil že se obsah stránky "přemístil" na spodek a před ním je ten velký prázdný prostor, co mě na první pohled zmátl. Viz Obrázek (všimněte si scrollovací lišty po pravé straně).

Viry už by tam neměly být, projel jsem přes avast i NOD32 důkladným testem. Obrázek (nezačerněný jsou ty aktuální co mi je našlo po startu všech problémů)

Nevíte prosím co s tím je? Na mém notebooku se tam mohu přihlásit normálně, a i všechny stránky co se mi vykreslují špatně, mi jdou dobře.
Naposledy upravil(a) Thorus dne 02 zář 2008 21:11, celkem upraveno 1 x.

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 02 zář 2008 21:05

skús to prejsť ešte spybotom alebo spyware terminatorom poprípade skús potom reinstall FF

Thorus

Příspěvekod Thorus » 02 zář 2008 21:09

Spybot mi ukazuje že je vše čistý. A přeinstaloval jsem Firefox i Internet Explorer. Ještě mě napadlo zkusit SmitfraudFix v nouzovym rezimu, tak uvidim.

Thorus

Příspěvekod Thorus » 02 zář 2008 21:30

Tak jsem zkusil nainstalovat ten nový internetový prohlížeč od Google (Chrome) a v něm se zobrazuje všechno normálně. Asi bude nějaký zakopaný červík ve firefoxu i IE. Ted uz to snad nejak vyresím...
Naposledy upravil(a) Thorus dne 02 zář 2008 21:58, celkem upraveno 1 x.

polo

Příspěvekod polo » 02 zář 2008 21:55

Mozno google vydal vyrus aby vyradil konkurenciu a presadil svoj Chrome :twisted:

Wawer Rewold
občas něco napíše
Příspěvky: 87
Registrován: 28 srp 2008 18:30
Bydliště: Omicron Persei 8

Příspěvekod Wawer Rewold » 02 zář 2008 22:01

Co je tam začerněný v tom výpisu virů?

onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvekod onne » 02 zář 2008 22:02

Možná to dělá Windows XP... Já mám Vistu a všechno jede v pohodě..
ThinkPad T420

palituner
píše často
Příspěvky: 139
Registrován: 11 zář 2007 14:32
Bydliště: mezi kabelama

Příspěvekod palituner » 02 zář 2008 22:19

spíše sem dej log z hijackthis, i když tvuj dotaz je spíš na forum o virech :)
Naposledy upravil(a) palituner dne 02 zář 2008 22:22, celkem upraveno 2 x.
DELL Precision M6400 Q9300@2,53GHz; 6GB; ATI 7820 1GB GDDR5; 1920x1200 E2Glass; 2xHDD(1xSSD,1x1TB)
Lenovo E530 i7-3632@2,2GHz; 8GB, NVIDIA GT635M; HD+
Lenovo G770 C2D@2,2GHz; 8GB,ATI

Thorus

Příspěvekod Thorus » 02 zář 2008 22:20

Wawer Rewold píše:Co je tam začerněný v tom výpisu virů?
To jsem začernil všechny kromě těch aktuálních. Ty nezačerněné mi to našlo až po tom co začaly problémy. Teď zkouším kompletní reinstal Firefoxu (vymazal jsem i ty v "Data aplikací" v Documents and settings, jen jsem si zalohoval zálozky). Je divné že pres ten Chrome jdou vsechny stránky dobře :? Jdu zalozit topic na to forum o virech, reinstall firefoxu nepomohl


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů