Stránka 1 z 1

UMAX VisionBook 1700WXT

Napsal: 14 kvě 2006 21:43
od Radek
Uvažuji o nákupu UMAX VisionBook 1700WXT, uvítal bych poznatky z praxe. Recenzi na http://www.gsm4u.cz znám, spíše by mne zajímaly poznatky z denního užívání.

Napsal: 15 kvě 2006 13:56
od leon
co mam zkusenosti s jinejma Umaxama, tak jde hlavne o levne barbone notebooky ... necekej zavratnou kvalitu ... cyny v pomeru k vykonu bejvaj dobre

...

Napsal: 11 črc 2007 17:13
od in4mator
Podívej se na můj web: http://www.mujweb.cz/pocitace/umax , snad ti to pomůže v rozhodování.

Napsal: 11 črc 2007 19:16
od Lucason
Jde o jednotlivé modely..ja mam herní notebook o konstrukci kterou používají výrobci notebooku po celým světě(nešel sem stejnej v německu, USA), prostě si tam jen poskládaj vnitřek daj svoji nálepku.
Já si nemůžu stěžovat..jediný co mi s*re jsou nečekaně okna - mam xp, ale ono je to všechno stejný.
Nevýhoda je očekávaná - váha plus chlazení. Ale to ej cena za výkon, každopádně chlazení funguje perfektně, hlučnější enž muj stolní PC ani omylem není a hlavně přez 50 stupnů se dostanu výjmečně.

Jsou tu lidi který ti UMAX vymluví, pak jsou tu lidi co maj stejnej notes jako já a v podstatě si všický pochvalujou. Je to o štěstí..pokud jde o noty asi všechno. Ani Dell, IBM, FS, HP nejsou záruka že se něco nepodělá.
Ale u mě se jedná o notes za 60 litrů - tam je kvalita tak nějak samozřejmostí.
Bohužel, je to taková sázka do loterie, recenze ti řekne jaakej ten notes je, ale co se může stát, to už ti neřekne s jistotou nikdo..