Notebook Asus VivoBook S15

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Maxbrady
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 bře 2020 07:56

Notebook Asus VivoBook S15

Příspěvekod Maxbrady » 20 kvě 2020 05:45

Zdravím, vybírám nový notebook a jelikož mám nyní "napůl kovový" HP probook rád bych vyměnil za novější, lepší, lehčí a celokovový.
Právě tento model a jeho výkonnější varianta se mi zamlouvá, máte někdo osobní zkušenost jak je na tom kvalita zpracování, výdrž baterie atd? sonnerie gratuite

Asus. Model VivoBook S15 (ASUS S510UQ-BQ265T)

Případně jaký byste doporučili konkurenční výrobek, na značce mi až tak nezáleží, ale na spolehlivosti ano, HP vydržel 5 let bez problémů denní používání a přenášení, takže by nový kus měl také aspoň těch 5 let sloužit.

Jediné co mi vadí, že má malý Enter a chybí mu numerická klávesnice, tu používám často.
telecharger sonnerie iphone 13
Díky
Naposledy upravil(a) Maxbrady dne 31 srp 2021 10:13, celkem upraveno 1 x.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Notebook Asus VivoBook S15

Příspěvekod orgasmic » 20 kvě 2020 10:42

Jaký je tvůj rozpočet? Daný notebook je v ceně 16tis a na takový budget máš přehnané nároky.
Tady je recenze toho Asusu https://www.notebookcheck.com/Test-Asus ... 750.0.html

Je to 3 roky starý model a raději bych vzal něco novějšího.
Dost průměrný notebook, ale odpovídá ceně.

5 let ti zaručí pouze 5 let trvající záruka. To, že tobě vydržel 5 let nic neznamená a o kvalitě tolik neříká.
Takže koupit něco, kde se dá dokoupit 5 let záruky a to třeba Asusu či Acer umožňuje.

Každopádně bych počkal, už se pomalu dostávají na trh nové Ryzen notebooky a ty budou útočit cenou.

Tohle je momentálně top top volba https://www.alza.cz/acer-swift-3?dq=5825735
Asus ROG Strix G18

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Notebook Asus VivoBook S15

Příspěvekod roman2277 » 20 kvě 2020 14:00

Proč to píšeš do sekce Aceru?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 20 hostů