Máte někdo zkušenosti se službou Acer Advantage on Site?

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
racochejl
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 29 zář 2008 14:57

Máte někdo zkušenosti se službou Acer Advantage on Site?

Příspěvekod racochejl » 10 čer 2015 17:16

Dobrý den, jsem spokojený uživatel 4 roky starého notebooku Acer Aspire 5951G. Uvažuji, že cca do roka tento stroj nahradím některým z nových notebooků Acer.
Koukal jsem, že společnost Acer nabízí k notebookům možnost dokoupení záruky Acer Advantage pro notebook na 36 měsíců on-site. Zrovna na Alze to v současnoti nabízejí za 1490, což mi připadá jako hodně super cena, pokud služba funguje tak jak sibují. Máte někdo zkušenosti s fungování této služby v praxi?

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 10 čer 2015 17:30

Kdysi kamarád do firmy koupil obchoďákům desítky tabletů od Aceru s AMD procesory a klávesnicí s trackpointem (tehdy nějaká jakože víc profi řada kus asi za 15t).... tehdy se dala koupit 3yr on-site NBD včetně "pojištění" proti náhodnému poškození.

Pokud vim, tak pokaždé, když to použil, tak celkem bez problému vyřešili úplně cokoli, někdy se čekalo na díl pár dní, ale nikdy žádný problém.

Tady na fóru má někdo samotné on-site NBD a taky neměl problém, když si nechal měnit Wifi modul.

---

Jinak většina Acerů je samozřejmě prodaná bez podobných služeb, tak jsem se setkal i s tím, že to někdy někoho v Aceru i překvapí, že to mají. Na druhou stranu díky tomu, že to má tak málo lidí, tak je to pak opravdu přednostní vyřízení. Celkově servis Aceru za posledních několik let šel hodně nahoru.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů