Acer Aspire Switch 10 - HRY

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Lajty
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 29 črc 2014 12:42

Acer Aspire Switch 10 - HRY

Příspěvekod Lajty » 29 črc 2014 12:54

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s kompatibilitou her, na tomto notebooku. Vím že to není herní notebook, ale myslím že podobné vlákno většina majitelů výše uvedeného noťase/tabletu ocení :-)

Do komentářů tedy prosím napsat: název hry, jestli jde hrát plynule a v případě že ano, tak přidejte hratelné rozlišení.

Jestli Vám nějaká hra nešla spustit, či nebyla hratelná, tak to sem také napište - aspoň budeme vědět co už nemáme zkoušet.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 29 črc 2014 13:04

Hry na tom bezi mizerne.
Navic to neni notebook, ale konvertibilni tablet.

http://www.notebookcheck.com/Test-Acer- ... 058.0.html
Asus ROG Strix G18

Lajty
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 29 črc 2014 12:42

První dávka her

Příspěvekod Lajty » 29 črc 2014 13:06

Commandos 1,2 - nejde spustit (ani po úpravách kompatibility)

Commandos 3 - nehratelné, chyby v zobrazování (též úpravy kompatibility nepomohly)

Fallout 2 - funguje perfektně (v HD módu)

Zack Zero - funguje plynule v 1366x768 low detail (medium detail - hratelné, ale občas se trhá)

Halo Spartan Assault - plynule rozlišení ve hře na maximum

Dungeon Hunter 4 - plynule rozlišení ve hře na maximum

7 Days to Die - nehratelné ani na nejnižší detaily

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 29 črc 2014 13:08

Podobne nakupy jsem nikdy nepochopil.
Bud si koupim plnohodnotny notebook nebo tablet, ale ne tyto paskvily.

Navic s timto shitoznim CPU.

Ale at slouzi :D
Asus ROG Strix G18

Lajty
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 29 črc 2014 12:42

Notebook nebo konvertibilní tablet

Příspěvekod Lajty » 29 črc 2014 13:20

Dekuji moderátoroví za fajn odkaz na recenzi - je vážně super!

A co se označení týče - tedy konvertibilní tablet, tak ve výsledku to je myslím jedno. V tomto vláknu jsem se chtěl věnovat prioritně hrám, které jdou spustit právě jen v režimu notebook.

Samozřejmě, že jsem v prvním příspěvku uvedl i testy her z Microsoft Store, které jsou hratelné pouze v režimu tablet, ale třeba se ve Store najdou hry, které Acer Switch 10 nezvládne a bylo by dobré na ně v tomto vláknu upozornit :wink:

Lajty
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 29 črc 2014 12:42

Podobné nákupy nechápu...

Příspěvekod Lajty » 29 črc 2014 13:28

Zkuste si uvědomit, že jsem si koupil "Konvertibilni tablet" z důvodu, že jsem stále na cestách a tahat se s normálním notebookem, se mi nechce. Svůj Switch 10 hodím do taštičky přes rameno a jdu. Režim notebook ocením při psaní reportů a režim tablet při surfování na netu. Nepočítám ty výhody koukání na filmy v režimu Tent (stan), když musím někde na někoho déle čekat...

Výše uvedené ale neznamená, že někde v hotelu si nemůžu chtít pustit i nějakou gamesu, a ať třeba starou, ale prostě se i tímto způsobem odreagovat. Takže se soudy ala "Jak si někdo může koupit toto zařízení a chtít na něm hrát hry" se tedy neztotožnuji.

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 29 črc 2014 16:07

orgasmic píše:Podobne nakupy jsem nikdy nepochopil.
Bud si koupim plnohodnotny notebook nebo tablet, ale ne tyto paskvily.

Navic s timto shitoznim CPU.

Ale at slouzi :D

Tak jako já ty důvody celkem chápu. Je to hodně levný a na rozdíl od malých notebooků (které mají beztak podobnou hmotnost) to má o dost lepší displej (IPS) a pasivní chlazení. Přitom výkon těch levných mini-notebooků je kvůli Celeronům/Pentiím-N stejně nízký.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů