Win 8 WiFi problem Acer E1-531G

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Herry
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 04 srp 2007 19:48
Bydliště: Frydek-Mistek

Win 8 WiFi problem Acer E1-531G

Příspěvekod Herry » 25 pro 2013 21:08

Hoi,

tchan koupil tchyni notas Acer E1-531G s Win8. Vse je plne aktualizovano pres Win Update (dohledani a update ovladacu WiFi jsem nezkousel, nemel jsem na to moc casu). Nicmene pokud NB jede z adapteru vse OK. Pokud jede z baterie tak WiFi se tvari, ze je pripojene, ale proleze tak 1 z 10-20 packetu na router (ping). Muj starsi Fujitsu Siemens s WinXP SP3 s WiFi jede OK (takze router to nebude). Zkousel jsem na karte WiFi, ve spravci zarizeni, vypnout uspavani z duvodu uspory a v nastaveni WiFi nastavil vzdy maximalni vykon. Problem pretrvaval. Tak jsem nastavil ve spravci napajecich schemat WiFi vzdy na max vykon. Ted uz to jede, tak z 80-90%. Nicmene obcas se porad stane, ze WiFi prestane komunikovat. Dokonce i Win zobrazi omezene nebo zadne pripojeni. Ale WiFi se tvari stale pripojene, jen tam je ten vykricnik. Mate nejake napady jak to vyladit na 100% ?? Diky za podnety.

PS: Jo a ti blbi z M$ ve win 8 uz vyhodili ven spravce WiFi siti a dostanete se k tomu pouze pres prikazovou radku (NETSH) a nebo par nadsencu napsalo spravce (jmenuje se WiFi8).

Herry
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 04 srp 2007 19:48
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod Herry » 29 pro 2013 21:32

Nikdo nic ??


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů