Acer 5336 - neznáte někoho s tímto NB?

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
peetr.j
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2007 17:16

Acer 5336 - neznáte někoho s tímto NB?

Příspěvekod peetr.j » 29 črc 2013 12:21

Sháním někoho kdo vlastní Acer 5336. Potřeboval bych erecovery, ja jsem je někde uschoval a to až moc dobře...

Nefunguje mi obnovení systému do nastavení z výroby, pokud použiji program erecovery vyskočí mi okno s upozorněním "konfigurace pevného disku není zadána do výchozího nastavení z výroby"
Na disku je oddíl \PQservice ale nevím jak jej využít k obnovení systému, v bios mam nastaveno D2D na enable ale nefunguje i když použiji klavesovou kombinaci Alt+F10 to se zobrazí pouze okno kde je uvedeno:

Upravit možnosti spuštělí
Upravit možnosti spuštění ssystému Windows pro: Windows 7
cesta: \windows\system32\winload.exe
Oddíl: 2
Pevný disk: 910efOdd
[ \NOEXECUTE=OPTIN ]

V poslední době se mi na disku ztratila nějaká data. Nakonec se i odstranil jeden oddíl z disku. Ve správci disků jsem zjistil že tento oddíl není naformátovaný, používal jsem jej a měl jsem na něm uložena data, ta jsou ted již pravděpodobně ztracena.

zjistil jsem že se na disku nacházejí neopravidelné sektory, které by mohly být příčinou potíží, jak můžu zjisti jestli je HDD v pořádku?

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 29 črc 2013 14:39

Na zazalohovanie a nasledne obnovenie licnecie Windows pouzi tento program: http://directedge.us/content/abr-activa ... nd-restore

Nainstaluj si taku istu verziu systemu aku si mal povodnu a opat pouzi vyssie uvedeny program na aktivaciu licencie. Vyhodou bude to, ze budes mat krasne cisty Windows bez toho zbytocneho balastu od Aceru. Potrebne ovladace si stiahni z ich stranok.

Je dost mozne ze ti odchadza disk, alebo tam mas nejaky bordel, ktory ti v systeme robi neplechu. Na zistenie stavu disku ti moze posluzit tento program: http://crystalmark.info/software/Crysta ... dex-e.html

peetr.j
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2007 17:16

Příspěvekod peetr.j » 29 črc 2013 17:31

Tady je screen z crystaldiskinfo

http://anonymni.papricka.cz/757epwhrcmbmlij/#1

peetr.j
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2007 17:16

Příspěvekod peetr.j » 30 črc 2013 07:48

Chci se zeptat jde ten program ABR použít i při výměně HDD u notebooku s OS W7?
Dekuji

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 30 črc 2013 08:00

Na ten screen by sa ti mal pozriet niekto, kto sa HDD viac rozumie ale asi by si si mal vsetko zazalohovat a pouvazovat o reklamacii (ak je disk v zaruke) alebo o vymene.

ABR sa da pouzit aj pri vymene za novy HDD/SSD - sam som ho pouzil pri vymene disku. Musis vsak pouzit rovnaku verziu Windows (Home/Prof)

peetr.j
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2007 17:16

Příspěvekod peetr.j » 30 črc 2013 09:04

Ja tomu taky právě moc nerozumim snad se tu najde někdo znalý...
To je super ze to funguje. Výměny disku jsem se bál, ze to nevezme cislo disku...

peetr.j
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2007 17:16

Příspěvekod peetr.j » 30 črc 2013 09:08

Ja tomu taky právě moc nerozumim snad se tu najde někdo znalý...
To je super ze to funguje. Výměny disku jsem se bál, ze to novy disk nevezme a bude se to muset nejak nastavovat a aktivovat. Diky za radu a typ.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů