Acer Travelmate 8473 nabíjení baterie

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
skacma
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2011 00:34

Acer Travelmate 8473 nabíjení baterie

Příspěvekod skacma » 05 bře 2013 07:17

Ahoj, můžete mi poradit ?
Mám tento notebook přes 1,5 roku a najednou se začal pomalu nabíjet...
I když jsem ho nechal nabíjet přes večer a celou noc (10-12 hodin, notebook byl nabitý jen na 60%, nikdy to nedělalo... ještě minulý týden, byl nabitej za pár hodin...
Je možný, že když jsem notebook otíral od prachu a vyndal jsem baterku, že jsem jí pak špatně vložil zpět, nebo že by si špatně sedly kontakty ?
Nebo je to nějaká vada a je to na reklamaci ?

Díky za pomoc...

riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvekod riki1 » 05 bře 2013 09:35

Myslim, ze ti baterka odchadza. Nesnazil si sa ju predtym vybit uplne az na nulu ? Lion baterie to nemaju rady.

skacma
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2011 00:34

Příspěvekod skacma » 05 bře 2013 10:42

Nene, do nuly jsem to vybil max jednou...
spíš mě překvapuje.. jestli odchází baterka, tak je divný, že najednou ze dne na den začala mít problémy s nabíjením... no uvidíme, ještě to odzkouším...
A i kdyby odcházela... já ten notebook používám i místo stolního počítače... takže přes noc a část dne je připojenej do sítě a půl dne s ním trávím na baterku ve škole... tak baterka dostává asi velkej záhul... tak aspon mám důvod koupit si baterku s větší kapacitou...

Nevíte kde sehnat na 8473 kromě standartní větší baterii i baterii místo CD mechaniky ?
Nemohu to nikde najít. Díky

riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvekod riki1 » 05 bře 2013 17:19


Pytloš
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 11 srp 2011 16:36

Příspěvekod Pytloš » 08 říj 2014 20:47

I když je to starší příspěvek, tak mám stejný problém. Notebook sice 8573, ale to je jedno. Mám podobný model, doma jedu pořád v síti, ale přes den ve škole na baterce. Přes léto jsem ho nevytáhl ze sítě a teď se mi dokáže nabíjet do plna i 3 dny. Bohužel občas jedu až na doraz. Opotřebení baterie mi hlásí 10% to se mi nezdá tak moc.
Vyřešil jsi to nějak, nebo to chce jen vyměnit baterku? I po třech letech pořád dokáže na ní jet i 6 hodin, tak se mi nezdá, že by byla na odpis...
Díky


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů