ACER - pridani pameti & zaruka

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
supakov
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2006 00:37

ACER - pridani pameti & zaruka

Příspěvekod supakov » 09 srp 2006 20:12

Tak jsem objednal Aspire 5512 dokud je jeste k dostani, ale rikam si ze casem bych si jeste dokoupil jeste jednu 512MB pamet. Ale nevim jak to bude s jeji instalaci, nejde o to ze bych to nezvladl, ale asi bych tim ztratil zaruku. Kdyz jsem se ptal prodejce, tak rikal ze zasah musi provadet autorizovany servis. Na webu Aceru je napsany jen jeden a ten jeste prijima notebooky pouze postou. A kdovi kolik by si jeste za ty 4 sroubky uctovali...

Myslite si ze se da nejak zpetne dokazat ze jsem si ji tam dodal sam? Jak jste to resili vy? Urcite s tim mate nekdo zkusenosti, budu rad kdyz se podelite...

Aucoin.J
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 10 srp 2006 08:12

Příspěvekod Aucoin.J » 10 srp 2006 08:25

Ahoj,

tak jsem po nekolika dench cteni recenzi a prevazne nadavek na znacku ACER koupil pred 3 tydny tento notebook. V jedne nejmenovane prodejne v Paraze 8 a resil uplne tu samou otazku s mnozstvim pameti. Nakonec jsem si prikoupil v tom samem krame 512 MB modul navi a oni mi ho bezplatne nainstalovali. Cena byla 1560 Kc bez DPH. Ptej se v te prodejne kde ho mas zamer koupit. Ja zaplati i s tou pameti cca 27.300,- Kc vc. DPH.

Ted resim nakup batohu - tasku nejakou obyc na obcasne noseni k obleku mam, ale jinak na kolo, geocaching atd. pouzivam batoh - mam rad svou pater. Ted testuji batoh Crumpler ktery stoji cca 3.700 vc. DPH a opravdu je moc pohodlny a bezpecny. Jaky mate zkusenosti s batohy Vy ?

Doufam, ze nam vsem stastnym majitelum tohoto ntb budou slouzit k nasi spokojenosti.

Tomfi
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 24 črc 2006 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: ACER - pridani pameti & zaruka

Příspěvekod Tomfi » 10 srp 2006 08:54

supakov píše:Tak jsem objednal Aspire 5512 dokud je jeste k dostani, ale rikam si ze casem bych si jeste dokoupil jeste jednu 512MB pamet. Ale nevim jak to bude s jeji instalaci, nejde o to ze bych to nezvladl, ale asi bych tim ztratil zaruku. Kdyz jsem se ptal prodejce, tak rikal ze zasah musi provadet autorizovany servis. Na webu Aceru je napsany jen jeden a ten jeste prijima notebooky pouze postou. A kdovi kolik by si jeste za ty 4 sroubky uctovali...

Myslite si ze se da nejak zpetne dokazat ze jsem si ji tam dodal sam? Jak jste to resili vy? Urcite s tim mate nekdo zkusenosti, budu rad kdyz se podelite...

Ahoj já jsem ho kupoval ve velkoobchodě přes net za skvělou cenu tuším něco kolem 21 000 bez dph k tomu jsem si objednal jako související zboží právě jeden 512RAM DDRII 533Mh,abych mohl případně rozšířit.Tajně jsem doufal,že to kluci pochopí a přimontujou,bohužel.Zatím ovšem leží v šuplíku,protože na využívání dosavadních aplikací noťásek bohatě stačí,dokonce i QAUKE 4 jede velice slusne na stredni detaily,ale rozhodně s nástupem Windows Vista bude rozšíření nutné.
Myslím,že záruka by měla platit na všechno ostatní kromě těch pamětí,když jsi do nich šáhneš,ale nejsem si jistý. :wink:

supakov
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2006 00:37

Re: ACER - pridani pameti & zaruka

Příspěvekod supakov » 10 srp 2006 11:16

Tomfi píše:Myslím,že záruka by měla platit na všechno ostatní kromě těch pamětí,když jsi do nich šáhneš,ale nejsem si jistý. :wink:

To by nebylo zas tak hrozny kdyby to bylo takhle... nemate to nekdo napsany v manualu? (me jeste nb neprisel) Kdyz jsem kupoval ASUS tak tam bylo vyslovne napsano ze to uzivatel nesmi provadet sam ze tim ztraci zaruku.

Taky zacinam mit strach, po tom co vic a vic objevuju tuhle Acerovskou servisni nedostupnost a neprivetivost, aby kdyz uz bych sehnal nejaky servis ktery by to provedl tak aby me nenutil dat tam pamet znacky Acer, ktere sou snad jednou tak drahe, o dostupnosti nemluve ;)

Bohuzel muj prodejce neni az tak specializovana prodejna na pocitace, takze me na takovyhle zasahy odkazal na "autorizovany servis Acer" a kdyz jsem se ptal na jejich seznam, tak pry ze bude na zadni strane zarucniho listu, coz bude jak se obavam ten jeden vyse zminovany :roll:

Tomfi
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 24 črc 2006 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: ACER - pridani pameti & zaruka

Příspěvekod Tomfi » 10 srp 2006 14:50

To by nebylo zas tak hrozny kdyby to bylo takhle... nemate to nekdo napsany v manualu? (me jeste nb neprisel) Kdyz jsem kupoval ASUS tak tam bylo vyslovne napsano ze to uzivatel nesmi provadet sam ze tim ztraci zaruku.

Taky zacinam mit strach, po tom co vic a vic objevuju tuhle Acerovskou servisni nedostupnost a neprivetivost, aby kdyz uz bych sehnal nejaky servis ktery by to provedl tak aby me nenutil dat tam pamet znacky Acer, ktere sou snad jednou tak drahe, o dostupnosti nemluve ;)


Zkusím někde ty podmínky najít,taky by mě to zajímalo.

leon

Příspěvekod leon » 10 srp 2006 14:59

pokud tam neni nejaka pecet tak v pohode muzes ... nesmis si ale notebook odpalit a v pripade nejake reklamace bych pridany modul radeji pred odeslanim do servysu vyjmul


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů