Acer Aspire 5742G Prehrievanie

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Neolix
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 28 črc 2012 03:26

Acer Aspire 5742G Prehrievanie

Příspěvekod Neolix » 28 črc 2012 03:28

Potreboval by som pomoc ze co sa deje s mojim laptopom hram hru League of legends a stale mi vypne za jednu hru co trva priblizne 45-60minut sa mi vypne asi 3-4krat. cym to moze byt? pomohla by mi ta podlozka s ventilatorom alebo ako tomu mozem zabranit?? :/ prosim pomoc :/

Azzamat1

Příspěvekod Azzamat1 » 28 črc 2012 05:12

reklamace

badzelona
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2013 17:37

Re: Acer Aspire 5742G Prehrievanie

Příspěvekod badzelona » 05 úno 2013 17:44

Neolix píše:Potreboval by som pomoc ze co sa deje s mojim laptopom hram hru League of legends a stale mi vypne za jednu hru co trva priblizne 45-60minut sa mi vypne asi 3-4krat. cym to moze byt? pomohla by mi ta podlozka s ventilatorom alebo ako tomu mozem zabranit?? :/ prosim pomoc :/


no takže mám ten istý notebook a ten istý problém som mal, čo sa týka podložiek tie som pozeral že pri tomto type NB veľa nezaberajú, windows som tiež preinštaloval čiže som ho musel otvoriť a pozrieť sa na zaprášenie všade bolo úplne minimum prachu ktoré určite nedvihnú tak teplotu takže som zobral silný vysávač a priložil ho ku otvoru kde ventilátor vypúšťa ohriaty vzduch a výsledkom boli znížené teploty a problém s prehrievaním prestal, čiže netreba dávať na reklamáciu ani ho rozoberať stačí zobrať poriadny vysávač priložiť ho ku boku kde vypúšťa ventilátor ohriaty vzduch a snažiť sa to čím najlepšie vysať, malo by to fungovať ;)

Arha
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2013 10:28

Příspěvekod Arha » 10 dub 2013 10:46

Mám také tento notebook. Vyčistil jsem ho a koupil podložku a teploty nepřesáhnou 75 stupňů v plné zátěži.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 10 dub 2013 11:14

Staci notebook bud vycistit nebo prepastovat CPU a GPU kvalitni pastou.

Reklamace asi nebude mozna vzhledem ke stari modelu.
Asus ROG Strix G18


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů