Emachnes e625 problém s wifi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Emachnes e625 problém s wifi

Příspěvekod kasper » 21 bře 2012 16:09

zdravím rozhodl jsem se vyměnit wifi modul u svého notebooku Broadcom 802.11g za Intel 4965AGN ,ale zijstil jsem ,že mi vedou dva kabely a na te intel kartě jsou 3.konektory tak jsem vratil starou kartu ,ale o té doby mám sláby signál nevím kde by mohla byt chyba ten jeden konektor vypadá ,že drží tak ,ale měl byt v pohodě ,co muže byt další problém
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Acer Nitro 5 2021 AN515-55

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 21 bře 2012 18:24

podle me spatny kontakt v tech kabelech (antenach)

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 21 bře 2012 19:58

s kabelem v monitoru jsem si nehral jen jsem vytahal kabely s karty a vytahal a zandal kabel ,ale ten jeden konektor vypada ze tam ten kabel drží jen tak tak
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Acer Nitro 5 2021 AN515-55

vanilka
píše často
Příspěvky: 269
Registrován: 18 črc 2009 19:20
Bydliště: v zamestnani, u notebooku, pod pritelkyni...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vanilka » 21 bře 2012 21:16

v prvni rade si tam mohl novou kartu nechat a zapojit jen 2 ze 3 kabelu. nic by se nestalo, karta by normalne fungovala, pouze by nebylo funkcni jedno z "pasem" - pravdepodobne "N".

pokud si poskodil koncovky na koaxialnich kabelech, musis prislusny kabel vcetne anteny (je to jeden komplet) vymenit. kdyz uz budes u toho, muzes si do booka rovnou nainstalovat treti antenu a vyuzivat plny standart 802.11a/g/n. pokud mi posles foto anteny a zmeris delku kabelu, neco bych tady zkusil najit a za cokoladu + postovny ti poslat (pokud tam ovsem nebudou nalepovaci foliovy anteny, ty asi mit nebudu). nicmene to nevadi, pokud je ve viku LCD, muzes tam nainstalovat cokoliv co se tam vejde

:wink:
rework (reflow, reball) BGA IC
DELL Precision M70 s WUXGA 1920x1200, FX Go1400, 2 x fan a 2 x HDD
BGA rework stanice ACHI-IR-PRO-SC

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 21 bře 2012 21:58

Ako napisal vanilka, karta by bola funkcna aj s dvomi antenami. Sam som tak chvilku fungoval s 5300AGN, na starom notebooku, pred doplnenim tretej anteny. Fungovalo by, bez problemov aj N pasmo, ale "len" na 300Mbps. Ta karta (nie som si uplne isty ci aj 4965AGN) podporuje 3x3 MIMO a teda rychlosti az do 450Mbps (pri troch antenach) = 150Mbps na jeden kanal a teda aj na jednu antenu. :wink:

Tvoj problem moze byt v zle dotlacenom kabliku. Ak si vsak nejakym nedopatrenim znicil konektor na kabliku a budes musiet menit antenu, bud si isty, ze v Aceroch su anteny tvorene nalepovacou foliou. Samotne anteny (aj 3 kusy) sa dali kedysi, a isto aj dnes, zohnat na eBay za cenu okolo 2 dolarov (ak by vanilka ziadnu nemal). Napriklad tieto 2 za 2,49. Myslim, ze budu ochotni pribalit aj tretiu za drobny priplatok. http://www.ebay.com/itm/New-TYCO-Laptop ... 3a703123ef

Este by som upozornil, ze ak budes chciet dodat aj tretiu antenu, je mozne, ze sa stretnes s problemom ako ja, a tym je velky kovovy plat za displejom (Aspire 5720G to tak ma). Antena musi byt umiestnena mimo tohoto platu a aj mimo kovovej folie (tu treba orezat). Ak bude daky problem kludne sa pytaj.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů