aspire 5738G nedá sa nainštalovať Bluetooth na XP prečo ?

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 25 pro 2011 20:11

Na tvoj model ide nainštalovat BT v XP, žiaden problém
na http://acerfans.ru si najdi tvoj model a su tam aj ovladače, dobre si to prečítaj
W7 je najlepší system, XP mu nesiaha ani po členky, to AERO je super, treba sa uberat do predu a nie šlapat jak rak dozadu
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

jano101
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 20 dub 2011 12:18

Příspěvekod jano101 » 25 pro 2011 20:46

no takto:
1. čo sa Bluetooth týka áno podarili sa mi stiahnuť aj z tej ruskej stránky nejaké ovládače pre Bluetooth aj dokonca z Acerovskej ale na nejaký iný model kde je Bluetooth Atheros dokonca to má i slovenské menu :)
dokonca mi to nájde i telefón lenže ak nainštalujem program na nokiu nokia pcsuite čo je vlastne gro na čo mi BT vôbec je tak tam mi napíše pri vyhladávaní telefónu že v pc nemám nainštalovaný hardvér a konec !!!


teraz si dávam vianočnú prestávku a možno zajtra to dokončím vyskúšam


PS 1 ak mi dávaš odkaz daj prosím aj presne kde by to malo byť lebo na tom odkaze je další odkaz atd... čiže ak chceš dať odkaz daj presne

PS 2 o Windowse 7 verzus XP nemá zmysel sa už baviť je to jasné ako facka pre bežného človeka čo zapne comp klikne na ikonku internetového prehliadača posurfuje a vypne je W7 krajší :D poprípade ak klikne na ikonku nejakej hry

ja nepotrebujem aero ale to aby som rýchlo a hlavne prehladnejšie robil XP je neporovnateľnejšie prehľadnejší a rozhodne opakujem rozhodne rýchlejší


ale áno teraz si všímam jednu vec čo na sedmičke bola a na XP chýba
( snáď to prežijem)
a to že v mixéri som si mohol priradiť každému programu inú hlasitosť čo XP nevie

na tému Windows 7 verzus XP končím a už nebudem reagovať lebo mám záujem o vyriešenie Bluetooth problému.

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 25 pro 2011 21:59

Mne tak nehcel vidiet bluetooth hw svojho casu Sony Ericsson PC Suite. Nepodarilo sa mi to vyriesit a presiel som na MyPhone Explorer, ktory je v podstate omnoho lepsi. S Nokiou vsak neviem. Mozno by pomohla novsia verzia PC Suite.

Odporucit ti mozem este ovladace od Bluesoleil s ktorymi mam najlepsie skusenosti. Oproti tym od Broadcomu su na mile vzdialene. Su vsak platene, ale sikovni si vedia poradit :wink:


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů