Netbook za 5000 Kč Acer eMachines e350 vs Samsung N145

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
kusty
občas něco napíše
Příspěvky: 88
Registrován: 19 led 2010 15:33

Netbook za 5000 Kč Acer eMachines e350 vs Samsung N145

Příspěvekod kusty » 13 pro 2010 21:41

Zdravím všechny,

potřeboval bych poradit, který z těchto dvou netbooků mám vybrat. Jsem spokojený majitel Aceru, takže se spíš přikláním k němu, ale zase pro Samsung hraje výkonnější baterka a 3xUSB. Jen s touto značkou, co se notebooků týče, nemám vůbec žádné zkušenosti a tak si nechci naběhnout. Také ho nikde jinde nemají, což trochu smrdí :)

Oba jsem viděl a co se provedení týče, tak je to zhruba nastejno. Prostě nejlevnější plastovej netbook za 5000Kč. Jen Acer má lepší klávesnici, ale stejně k tomu bude pro domácí použití píchlá plnohodnotná klávesnice a myš.

Acer http://www.datart.cz/katalog/Netbook-AC ... -e350.html
Samsung http://www.okaycz.eu/fileadmin/user_upl ... /A1050.pdf

Za každý postřeh a radu budu moc vděčen.

Díky, Honza
ACER Aspire 5740G-434G64MN, Core i5 430M (2,26/2,53 Ghz), 4 GB DDR3, Ati Mobility Radeon HD 5650 s 1GB

kubi
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 03 črc 2008 12:25
Bydliště: Opava

Příspěvekod kubi » 14 pro 2010 01:26

Ten Samsung by mě taky zajímal, sháním něco pro sestru k vánocům. Mělo by to být něco kolem 6.000 a tenhle vypadá za tu cenu relativně dobře. Jak jsou na tom obecně netbooky Samsung se spolehlivostí?
Asus M51SN Happy owner and user

onderfaus
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 13 bře 2010 10:28

Příspěvekod onderfaus » 14 pro 2010 15:40

ten samsung bude od zítřka v akci v Ok elektro za pět tisic bez koruny a strašně uvažuju o jeho koupi. Zítra pravděpodobně koupím tak kdyžtak sem pisnu nějaké info(už z toho samsungu doufam:)), ale myslím že to co po něm budu požadovat zvládne (internet, videa nemusí být v HD a hlavně texty, zprávy které musím dělat na střední)

kusty
občas něco napíše
Příspěvky: 88
Registrován: 19 led 2010 15:33

Příspěvekod kusty » 14 pro 2010 17:55

Jestli ho koupíš a podělíš se s námi o první dojmy budeš moc hodnej. Jinak v OKAY je ta akce do 18.12. Kdo se rozhodne pro Acera v Datartu tak spěchat nemusí. Akce trvá minimálně do konce roku a na centrálním skladě jich mají hafo.
ACER Aspire 5740G-434G64MN, Core i5 430M (2,26/2,53 Ghz), 4 GB DDR3, Ati Mobility Radeon HD 5650 s 1GB

onderfaus
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 13 bře 2010 10:28

Příspěvekod onderfaus » 15 pro 2010 20:00

tak už ho mám doma. je fajny, z příjemných plastů a při běžním používání nic nevrže ani nic nepřečnívá:). ještě nejsem pořádně zvykly na tuhle klávesnici, ale pomalu si zvykám. za chvilku si myslím že to bude dobré. klávesnice má příjemný odpor a líbí se mi, že levý shift není malý jak u většiny notasů. tedka právě instaluju ofiicy(wordy atd). dalo mi zabrat najít slot na pamětovku ale potom sem ho našl a vyzkoušel, taky funguje bezvadně. do USB jdou věciz tuha a taky ztuha ven. mám ztoho strach že něco polámu ale vypadá že je to bytelné. pokud máte nějaké otázky tak napište a pokud to bude vmých silách tak odpovím. jinak doufal jsem že to bude mít bluethoot ale nemí což zase tak moc nevadí ale někdy se to hodí. už se těším až si na něm napíšu první zprávu do školyy:) zatím ale sním dělám jen chvilku (asi tak 3 hodinky) ale tohle mužu zatím napsat:)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů