Acer Aspire 5652 WLMi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Yawgmoth
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 13 kvě 2006 10:33

Acer Aspire 5652 WLMi

Příspěvekod Yawgmoth » 13 kvě 2006 11:06

nejake zkusenosti? Za tu cenu (pod 42 tisic s dph, napr na http://www.elektro4u.cz/index.php?s=8846 ) mi prijde zdaleka nejlepsi co se da najit, az mne to trochu desi :) ale zatim jsem cetl jen kladne ohlasy ...

notebook bych chtel spis jako DTR (ale relativne casto prenaseny..), proto jsem uvazoval i o HP nx9420 - plnohodnotna klavesnice a 17" zni fajn, hmotnost jeste prijatelna a vydrz se zda velmi potesujici (ale na jak dlouho ze) ... ale precijen je to uz drazsi ... a byl by to pro mne dost skok z meho 12", 1.4 kg Compaq Armada M300 :D

jeste jsem uvazoval o pockani na dvoujadrove turiony, precijen 64-bit ... ale do konce cervna nejpozdeji to chci mit doma :roll:

hamy
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 13 kvě 2006 13:16

Příspěvekod hamy » 13 kvě 2006 13:32

No za ty peníze je to IMHO dobrej kauf, ale sháněl bych se po vyšším rozlišení displaye... Mě to prostě na 15" přijde málo, ale každý má jiný požadavky. :wink:
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 15 kvě 2006 20:11

no ja mam u desktopu lcd 17" a rozliseni jsem nekolik let pouzival 1024x768, takze verim, ze tohle bych prezil :)

spis mi jde o kvalitu provedeni konkretne tohoto modelu, o aceru jsem bohuzel slysel i horsi zminky nez uplne uspokojive a v historii co jsem od nich par notebooku videl, mely celkem problemy s prehrivanim a hlucnosti ... precijen to byly starsi modely, u tech novejsich uz jsem videl docela dobre ohlasy ci recenze, ale presto se radeji ptam

To HP nx9420 ma numerickou klavesnici, vetsi display, vetsi rozlisko, trochu silnejsi procik, teoreticky lepsi vydrz a verim u nej v kvalitu

Acer Aspire 5652 je o 10k levnejsi (pocital jsem u HP stredni verzi, ta slaba nic moc), vetsi disk, tv-tuner, mensi a lehci ... kdybych si byl stejne jisty kvalitou tak je pro mne asi lakavejsi

takze kdybyste meli nejake konkretni pripominky, navrhy, rady, nejlepe z vlastnich zkusenosti s konkretnim notebookem (klidne i na zcela jiny model, ale myslim, ze jsem prohledal u nas vsechny bezne dostupne moznosti a nic jineho mne nezaujalo), urcite byste me potesili :-)

kdyz jsem mluvil o tech dvoujadrovych turionech - nevite, kdy by se tak u nas mohly objevit? Na svethardware.cz ted psali, ze budou v obehu nekdy 16.-17.5., ale kdy se tak mohou objevit prvni notebooky s nimi u nas?

adian
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 02 črc 2006 07:25

Příspěvekod adian » 02 črc 2006 07:26

Zdarec, tak už někdo z vás má tento NB? Zajímají mně ohlasy. Měl bych o něj zájem. Díky


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů