ACER TimeLineX 5820TG-434G64MN

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 17 zář 2010 17:11

Tak už mám tu novou serii doma, tak uvidíme. Ještě jsem ji ani nevybalil...

kuki523
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 17 zář 2010 17:56
Bydliště: Šurany

Příspěvekod kuki523 » 17 zář 2010 18:00

A už sa k vám pripájam. Po dvoch dňoch mi piskanie začalo liezť na nervy. Spočiatku somt o bral ako pominutelnú vec no dnes som sa rozhodol pre reklamaciu(v noci nastal ten zlom :P ). Som zvedavý ako rychlo sa táto vec vyrieši, ale stále si stojím za tým, že je to momentálne jeden z najlepších kúskov na trhu a nemienim sa ho vzdať :) (teda hadam nebudem musieť) Ps: bol to 3820tg

peteres
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 08 zář 2010 16:39

Windows 7

Příspěvekod peteres » 17 zář 2010 18:39

Ahoj, mám takový problém a nevim jestli je to soft nebo hardware ... u tohoto kompu mě zlobí:
Při zapnutí mi ještě před přihlášením vyleze modrá obrazovka s textem "PŘÍPRAVA NA KONFIGURACI SYSTÉMU WINDOWS" ,
chvíli hrabe, naistaluje vždy 44% a poté se vypne,
znovu zapne, zkontroluje, že víc jak 44% nedá, zase vypne,
a poté na 2x vrací změny, nakonec hláška, že se mu povedlo 35% a můžu se na PÁTÉ zapnutí notesu teprve přihlásit ... !!!

To je opravdu o nervy, sliboval jsem si od tohoto notesu rychlost a čekám 10 minut než se zapne kvůli této kravině, která mě opravdu nezajímá ... !!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Nevim jestli to má spojistost, ale ve správci zařízení mám vykřičník u "DALŠÍ ZAŘÍZENÍ" toto "ŘADIČ JEDNODUCHÉ KOMUNIKACE PRO SBĚRNICI PCI" -můžu to odinstalovat?

m4o108

Příspěvekod m4o108 » 17 zář 2010 23:22

kuki523 píše:A už sa k vám pripájam. Po dvoch dňoch mi piskanie začalo liezť na nervy. Spočiatku somt o bral ako pominutelnú vec no dnes som sa rozhodol pre reklamaciu(v noci nastal ten zlom :P ). Som zvedavý ako rychlo sa táto vec vyrieši, ale stále si stojím za tým, že je to momentálne jeden z najlepších kúskov na trhu a nemienim sa ho vzdať :) (teda hadam nebudem musieť) Ps: bol to 3820tg


a nejsi ani posledni :D v pondeli mi zacina skola a co budu delat na byte v brne, kdyz nebudu ve skole ? cumet do zdi ? oujeeee...cekam na vyrizeni reklamace uz tyden a pul :D

kuki523
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 17 zář 2010 17:56
Bydliště: Šurany

Příspěvekod kuki523 » 18 zář 2010 00:48

m4o108 píše:
kuki523 píše:A už sa k vám pripájam. Po dvoch dňoch mi piskanie začalo liezť na nervy. Spočiatku somt o bral ako pominutelnú vec no dnes som sa rozhodol pre reklamaciu(v noci nastal ten zlom :P ). Som zvedavý ako rychlo sa táto vec vyrieši, ale stále si stojím za tým, že je to momentálne jeden z najlepších kúskov na trhu a nemienim sa ho vzdať :) (teda hadam nebudem musieť) Ps: bol to 3820tg


a nejsi ani posledni :D v pondeli mi zacina skola a co budu delat na byte v brne, kdyz nebudu ve skole ? cumet do zdi ? oujeeee...cekam na vyrizeni reklamace uz tyden a pul :D
mám jediné štastie že som neni na intráku a predpokladám že to skorej jak do dvoch týždnov mať nebudem :P uprimnú sústrasť
Acer 3820TG-po servise piska rovnako, v buducnosti este skusim raz:P

kuki523
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 17 zář 2010 17:56
Bydliště: Šurany

Re: Windows 7

Příspěvekod kuki523 » 18 zář 2010 00:51

peteres píše:Ahoj, mám takový problém a nevim jestli je to soft nebo hardware ... u tohoto kompu mě zlobí:
Při zapnutí mi ještě před přihlášením vyleze modrá obrazovka s textem "PŘÍPRAVA NA KONFIGURACI SYSTÉMU WINDOWS" ,
chvíli hrabe, naistaluje vždy 44% a poté se vypne,
znovu zapne, zkontroluje, že víc jak 44% nedá, zase vypne,
a poté na 2x vrací změny, nakonec hláška, že se mu povedlo 35% a můžu se na PÁTÉ zapnutí notesu teprve přihlásit ... !!!

To je opravdu o nervy, sliboval jsem si od tohoto notesu rychlost a čekám 10 minut než se zapne kvůli této kravině, která mě opravdu nezajímá ... !!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Nevim jestli to má spojistost, ale ve správci zařízení mám vykřičník u "DALŠÍ ZAŘÍZENÍ" toto "ŘADIČ JEDNODUCHÉ KOMUNIKACE PRO SBĚRNICI PCI" -můžu to odinstalovat?
ak si to kupoval z predajni tak chod tam, ak z netu tak skus napisat mail na servis... nemam potúch či sa zmení niečo ohladom záruky ak to preinštalujes cele sam(ale račej to nerob)
Acer 3820TG-po servise piska rovnako, v buducnosti este skusim raz:P

kvakunek
guru
Příspěvky: 566
Registrován: 25 pro 2008 17:40

Příspěvekod kvakunek » 18 zář 2010 11:45

pokud doinstaluje ovladače nebo odinstaluje tak by mělo byt po problému ... popř. bych asi doporučoval reinstal widlí ...btw. na záruce se nemění nic, se softwarem si může dělat,co chce
ACER Aspire 6920G-582G32MN

m4o108

Příspěvekod m4o108 » 19 zář 2010 00:07

kuki523 píše:
m4o108 píše:
kuki523 píše:A už sa k vám pripájam. Po dvoch dňoch mi piskanie začalo liezť na nervy. Spočiatku somt o bral ako pominutelnú vec no dnes som sa rozhodol pre reklamaciu(v noci nastal ten zlom :P ). Som zvedavý ako rychlo sa táto vec vyrieši, ale stále si stojím za tým, že je to momentálne jeden z najlepších kúskov na trhu a nemienim sa ho vzdať :) (teda hadam nebudem musieť) Ps: bol to 3820tg


a nejsi ani posledni :D v pondeli mi zacina skola a co budu delat na byte v brne, kdyz nebudu ve skole ? cumet do zdi ? oujeeee...cekam na vyrizeni reklamace uz tyden a pul :D
mám jediné štastie že som neni na intráku a predpokladám že to skorej jak do dvoch týždnov mať nebudem :P uprimnú sústrasť


ooooo :D dekuji :D

kuki523
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 17 zář 2010 17:56
Bydliště: Šurany

Příspěvekod kuki523 » 19 zář 2010 00:49

inak ked už ste reklamovali tento acer tak kolko to trvalo?
Acer 3820TG-po servise piska rovnako, v buducnosti este skusim raz:P

Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 19 zář 2010 08:50

takže už ho zkouším, nyní první zkouška na výdrž. Vše se jeví bez problémů, musel jsem odinstalovat ty acerovský kraviny a nechal jsem rozdělit disk. Zatím mám jen GTA 4, na very high jela taky, ale myslím si, že na high byla plynulejší.

ACER Aspire TimelineX 5820TG-5464G75MNKS

PS: na chatě mi signal t-mobilu nedosahuje a tím pádem nemohu používat internet, ale když jdu třeba volat nahoru do patra, tak už signál mám. Je možné koupit např. 5-10m prodlužovacího USB kabelu a flashku s internetem mít takhle až nahoře a notebook přitom dole? Bude to přijímat signál normálně nebo je to moc dlouhá trasa? Vím, že když jsem napojil externí HDD na delší USB kabel, tak se disk nenačetl, proto se ptám.
ACER Aspire TimelineX 5820TG-5464G75MNKS

kuki523
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 17 zář 2010 17:56
Bydliště: Šurany

Příspěvekod kuki523 » 19 zář 2010 11:12

Šátek píše:takže už ho zkouším, nyní první zkouška na výdrž. Vše se jeví bez problémů, musel jsem odinstalovat ty acerovský kraviny a nechal jsem rozdělit disk. Zatím mám jen GTA 4, na very high jela taky, ale myslím si, že na high byla plynulejší.

ACER Aspire TimelineX 5820TG-5464G75MNKS

PS: na chatě mi signal t-mobilu nedosahuje a tím pádem nemohu používat internet, ale když jdu třeba volat nahoru do patra, tak už signál mám. Je možné koupit např. 5-10m prodlužovacího USB kabelu a flashku s internetem mít takhle až nahoře a notebook přitom dole? Bude to přijímat signál normálně nebo je to moc dlouhá trasa? Vím, že když jsem napojil externí HDD na delší USB kabel, tak se disk nenačetl, proto se ptám.
skú zapať vebkameru(najlepsie v tichej miestnosti) a prilož si ucho na lavu cast ntb(okolie vetraku,procesoru) a uvidis ci ti píska alebo nie :)
Acer 3820TG-po servise piska rovnako, v buducnosti este skusim raz:P

freedll
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 13 zář 2010 12:06

Příspěvekod freedll » 19 zář 2010 18:44

freedll píše:Ahoj, budu si kupovat tento notebook použitý. Chtěl bych se zeptat všech lidí, kteří mají/měli problémy s pískáním, jestli by mi mohli napsat soukromou zprávu, odkud a v jakých případech jim notebook pískal, abych to mohl vyzkoušet než za něj zaplatím. Děkuji všem za pomoc :)

Tak obchod nakonec nevyšel. Pokud by někdo měl zájem tento notebook (nebo i novější verzi) prodat, tak ať mi napíše soukromou zprávu, na ceně se domluvíme, napište Vaši představu. Podmínkou je perfektní stav a hlavně záruka. Přijedu si osobně po celé ČR (vlakem :D). Nebo pokud by někdo mohl mít 5820TG nový, levněji a byl by tak hodný a pomohl mi, byl bych moc vděčný. Děkuji všem.
EDIT: Nebo bych mohl vyměnit za můj 3820TG s mým malým doplatkem.
13" mi je malá, takže ji budu prodávat.

nob
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2010 13:01

Příspěvekod nob » 20 zář 2010 13:11

Ahoj,
mám tento ntb, variantu s 500GB diskem Acer Aspire TimelineX 5820TG-434G50MN, pískání se mi začalo projevovat asi po týdnu, někde z oblasti levého capslocku, přežít se to dá, ale je fakt že v tichém prostředí to časem někomu vadit může.

Více mně ale štve a opravdu hodně: neustálé náhodné cvakání/lupání, a to celkem hlasité, z pravé dolní části ntb, patrně tam kde je umístěný disk. Člověk pak už podvědomě čeká kdy to zase cvakne a fakt se nedá soustředit na práci. Je to normální, nebo mám zkusit reklamaci ? Díky za postřehy, zkušenosti.

kuki523
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 17 zář 2010 17:56
Bydliště: Šurany

Příspěvekod kuki523 » 20 zář 2010 18:03

nob píše:Ahoj,
mám tento ntb, variantu s 500GB diskem Acer Aspire TimelineX 5820TG-434G50MN, pískání se mi začalo projevovat asi po týdnu, někde z oblasti levého capslocku, přežít se to dá, ale je fakt že v tichém prostředí to časem někomu vadit může.

Více mně ale štve a opravdu hodně: neustálé náhodné cvakání/lupání, a to celkem hlasité, z pravé dolní části ntb, patrně tam kde je umístěný disk. Člověk pak už podvědomě čeká kdy to zase cvakne a fakt se nedá soustředit na práci. Je to normální, nebo mám zkusit reklamaci ? Díky za postřehy, zkušenosti.
mne osobne to piskanie klezlo na nervy.. skusil som reklamaciu a to stym cvakanim som nevidel za problem.. skus poprehladavat (czc) ci sa otom nedocitas.. tusim to nic neni
Acer 3820TG-po servise piska rovnako, v buducnosti este skusim raz:P

Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 20 zář 2010 20:59

Takže nová řada timelinů taky píská. Konkrétně teda ten můj. Je krásně zaregistrovatelné, jak při připojení USB či zapnutí webkamery začne v levém horní rohu u vypínače lehce popískávat. Při webkameře bych řekl, že je to hlasitější. Ještě nevím, jak dál. Kdyby mi někdo řekl, že to pískání tam má nebo musí bejt, tak si na to prostě zvyknu a hotovo, ale protože už jsem přečetl hodně o pískání, tak na to koukám takto. Pracuji i večer v klidu, pískání jak říkám lehce slyším, no uvidíme. Za to, co ten notebook nabízí a za jakou cenu ...... je to prostě dobrej book!
ACER Aspire TimelineX 5820TG-5464G75MNKS


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů