Shutdown a restart Acer Aspire 3692NWLMi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
BigBear

Shutdown a restart Acer Aspire 3692NWLMi

Příspěvekod BigBear » 03 bře 2007 16:57

Dobry den... mam takovy problem. Pritelkyne si koupila notebook, ktery jsem uvedl v predmetu a tak jsem ji ho instaloval. Vse funguje naprosto fpohode az na jednu vec, ktera zpocatku sla a ted najednou ne a to se mi ani nezda, ze bych menil nejak moc nastaveni a obzvlaste ne ta, kterym nerozumim. No... proste kdyz ho chci vypnout, nebo resartovat, tak zamrzne s obrazovkou s napisem Vypinam. (jo zapomnel jsem zminit OS... bezi to na WinXP Professional)... nevite nekdo prosim cim to muze byt? Za vsechny rady moc dik :)... jj, btw jsem taky zjistil to co romanfurst o dve temata dal... je to tim ovladacem na tu kamerku zabudovanou primo nad displejem ;)... zkusim nejakej jinej ovladac z jejich stranek...

tak jsem se tam chtel kouknout a na jejich download neni mozny se dostat :'(... nevite prosim nekdo, kde stahnout ovladace na tu kamerku? Dekuju

nymasyn
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 úno 2007 15:00

Re: Shutdown a restart Acer Aspire 3692NWLMi

Příspěvekod nymasyn » 23 bře 2007 22:41

Mel jsem ten samy problem ale u Aspire 1652Lmi a pomohla jenom reinstal winů takže v tom asi ovladače nebudou hrát roli.

schift
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 15 čer 2007 14:46

Příspěvekod schift » 15 čer 2007 14:52

zdravim, tento problém jsem vyřešil odinstalováním veškerého softwaru k webkameře a pak jsem kameru nainstaloval jen přidánim ovladače ve správci zařízení :rozpoznat nový hardware.......najde to kameru.....instalovat ze seznamu či daného umístění........a zadat cestu k ovladači........

NEINSTALOVAT POMOCÍ SOFTWARU KTERÝ JE PŘILOŽEN K NTB

kokoseq
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 27 črc 2007 16:45

Příspěvekod kokoseq » 28 srp 2007 22:27

schift: diky tve rade jsem nemusel slozite hledat proc mi nejde restartovat muj acer 5920!!!! dekuju!
Is it nut?! No it is coconut!


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů