Systemove pipnuti

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
newermore

Systemove pipnuti

Příspěvekod newermore » 23 led 2007 23:07

Nikde jsem tu moc o tomhle nenasel. nevite nekdo co znamena to systemove pipnuti. nemyslim pri startu windows ale ve windows. nepipa to porad ale jen obcas, nevim jeslti to je v nejakem intervalu nebo kvuli ceho. nevite nekdo jak se tohodle zbavit?

leon

Příspěvekod leon » 24 led 2007 11:25

muzes nejak konkretneji popsat kdy Ti to pipa? ... a jestli si treba vypozoroval nejakou sovislost s necim dalsim?

newermore

Příspěvekod newermore » 24 led 2007 15:25

praveze nevim. pipa to nepravidelne a jen nekdy. nechapu smysl tady toho. nikomu jinemu to nepipa? ja mam kamose, ma vyssi radu Aceru nez ja a taky mu to pipa. ale v zadne souvislosti. aspon nevim s cim si to spojit. ono to treba pipne kdyz to je vklidu, nic se nedela, jen sou spustene winy. nevim

leon

Příspěvekod leon » 24 led 2007 16:24

me pipa nova posta ... nemuze to byt ono?

newermore

Příspěvekod newermore » 24 led 2007 18:03

nova posta? to asi ne e. postovniho klienta mam thunderbirda a jinak se koukam na postu pres webove rozhrani...fakt to nikomu nepipa?

crossetdante
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 01 led 2007 14:56
Bydliště: intraky zilina

Příspěvekod crossetdante » 24 led 2007 18:05

mojmu spolubyvajucem to tiez pipa sice ide o asus, ale pipa to v nepravidelnych intervaloch, niekedy aj tyzden nie, pipa to nezavisle na,vybijani, nabijani baterie, prehriatie cpu,ram,hdd,proste vyskusali sme hocico, pripada mi to ze si pipa kedy sa mu zachce, mozno len chce upozornit na malo pozornosti k nemu zo strany uzivatela :D :D :D :D

newermore

Příspěvekod newermore » 24 led 2007 19:34

taky jsem nad timto uvazoval...ale je to blbost

leon

Příspěvekod leon » 24 led 2007 20:47

to je rozhodne blbost :) ... a nemuze to bejt treba nejakej virus?

newermore

Příspěvekod newermore » 24 led 2007 21:01

to urcite ne e. ono to pipa takhle od novoty...

leon

Příspěvekod leon » 24 led 2007 22:58

a co na to řiká Acer servis?

newermore

Příspěvekod newermore » 25 led 2007 08:41

tam jsem nikdy nedosel, pze sem si myslel ze to je normalni

leon

Příspěvekod leon » 25 led 2007 10:03

chodit tam ani nema cenu ... nejsou staveny na osobni jednani :( ... ale zavolej si na hotline ... tam sice taky casto nic nereknou :D ... ale zkus to a uvidis

Tonny
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 30 led 2007 12:36

Příspěvekod Tonny » 30 led 2007 12:38

no hele mě to dělá můj aspire taky... vůbec nevim čim to je fakt to dělá třeba jenom ve winech, když neni nic spuštěnýho. Jediný co mě napadlo je souvislost s překročením nějaký dovolený teploty někde, ale jako jinak to pípání ničemu nevadí (vadí to mě :? )

potkanus
píše často
Příspěvky: 139
Registrován: 30 kvě 2006 01:41
Bydliště: Plzen!!! Sometimes Praaag

Příspěvekod potkanus » 30 led 2007 16:32

A nemate tam nakodou programek jako treba na bazi ASUS NB PROBE? Ten dela plonk, plonk a furt, a nelibi se mu dycky todle: prekroceni teploty (uprimne receno pipalo to furt, teplotu sem musel rapidne zvednout), plny disk (rovnou sem ten blevajz program odinstaloval, lepsi je Everest) a dalsi hovadiny.
Desktop a A6kt-q008 doma, na kolej: VBI Compal HGL30 14.1", S-ATA, SuperMulti, VGA nVidia Go 7600 256MB, 80 GB fujitsu siemens 5400ot., 1024MB Kingmax 667Mhz RAM, abg wifi, celeronek M 410 yonah.

newermore

Příspěvekod newermore » 30 led 2007 19:44

podle me teplotou to neni, pze ono to pipa i kdyz treba na ntb nic nedelam, z niceho nic a zadny programek ASUS nemam v kompu...ono to fakt pipa od novoty...


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů