Acer Aspire 7730G

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
zoblik
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2008 18:10

Acer Aspire 7730G

Příspěvekod zoblik » 27 srp 2008 15:35

Zdravim, nenasel by se tu nekdo kdo uz tento notebook vlastni? Ze by se podelil o dojmy, nazory, postrehy apod.? Na netu jsem zatim nikde neobjevil zadnou recenzi, at uz na cz strankach ani jinde. Kdyby se teda nasel nejaky lepsi "hledac" byl bych taky vdecen kdyby sem dyztak hodil odkaz na recenzi. Co jsem tak koukal tak si myslim ze za tu cenu je vcelku slusnej, sice se vsude tady docitam vicemene samou kritiku na kvalitu zpracovani Aceru povsetne, ale taky ze pry se nove modely v tomto ohledu zlepsuji. Rad bych na to taky slysel vas nazor. Predem diky moc

grobe
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 19 srp 2008 09:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod grobe » 27 srp 2008 17:40

Mám ho 4 den, zatím vpohodě, spokojenost. Tak jak říkáš, za ty peníze celkem dost muziky. Více v tématu Hlasování 5530 vs 7730

zoblik
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2008 18:10

Příspěvekod zoblik » 27 srp 2008 19:21

tam se ale vsecko od cca 3 prispevku toci okolo 5530 a ten nechci pac ma maly rozliseni displeje. Notas chci obcas na hry ale i do skoly na praci v grafickych programech a na to se urcite hodi vyssi rozliseni, nebo ne?? A nepridal bys nejakou mini recenzicku nebo tak neco?Na netu totiz fakt nic nemuzu najit, asi je to to tim ze je na trhu docela kratce vid?

grobe
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 19 srp 2008 09:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod grobe » 27 srp 2008 23:32

Ber to tak že je to 5530 akorát s větším monitorem, takže na recenze 5530 klidně ber zřetel.
A přesně vím jak váháš s výběrem, pár ldí mě od aceru odrazovalo, jiní zase že super, čert aby se v tom vyznal. Vy´bral jsem tenhle a basta. Ta recenze na 5530 co ja na tomhle serveru mě ale dost přesvědčila že to zas až špatné s tím acerem nebude. čas ale ukáže, na nějaké závěry ja fakt dost brzo.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvekod Gogo » 29 srp 2008 17:28

Kluci,mám ho už skoro tři týdny a jsem "skoro" spokojen.Nevím,jestli je to jen můj problém,ale dost se hřeje.Když hraju "naplno" procesor jde na 80° a grafika 76-78...jinak je zatím moc super,Vista už taky šlape jak má /předtím jsem byl na XPčkách


AS7730G

zoblik
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2008 18:10

Příspěvekod zoblik » 29 srp 2008 17:46

A z jakeho duvodu jsi presel z xp na visty?? Byli snad nejaky vetsi problemy apod??

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvekod Gogo » 29 srp 2008 20:21

XP mám na Lenovu,tento jsem koupil s Vistama a nebudu do něj cpát něco neoptimalizované...na druhou stranu - rychle jsem si přivykl a po dvou týdnech hrabání ve Vistách už nepoznám rozdíl v náročnosti ovládání.
Visty jsou přece jen vymakanější

zoblik
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2008 18:10

Příspěvekod zoblik » 29 srp 2008 22:07

Ja sem prave ze taky zvyklej na xp a doposud sem zatim neresil zadnej problem kvuli kterymu bych mel potrebu menit. I z tohoto duvodu mam prece jen z tech vist obavu. A to, ze sem tu nekde cet, ze dost programu pod nima nejde rozbehat, tak to me jeste vic umocnuje moje obavy. Oproti tomu tam zas ale neni asi nejspis problem s ovladacema, ktery se v pripade xp musi doinstalovat apod. pro chod nekterych casti notebooku. Takze opravdu nevim pro co se rozhodnout :roll: Nemel by nekdo nejakou radu nebo zkusenost ktera by me pomohla v rozhodnuti, at uz xp nebo visty????dik moc

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 29 srp 2008 22:13

Pod Vistou rozbehas 99% programov. Samozrejme ze ich najnovsie verzie. Ked je s nejakym problem staci dat spustit v rezime kompatibility s dajme tomu Windows XP. Visty sa vobec netreba bat :wink:

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvekod Gogo » 29 srp 2008 22:17

asi tak,za týden ani nebudeš vědět,že jsi na Vistách

zoblik
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2008 18:10

Příspěvekod zoblik » 29 srp 2008 22:35

kdyz je tomu teda tak ja rikate tak proc jsou teda ty visty tak moc uzivateli (aspon teda tady na foru) kritizovany? Neni mi teda jasny kdyz se rozbehne 99% programu a da se na ne zvyknout tak proc teda?? :roll:

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 29 srp 2008 22:40

možná je kritizují ti,co je nemají...klidně si je vyzkoušej a pak napiš,jestli ti tady nekdo lhal :D

zoblik
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 08 úno 2008 18:10

Příspěvekod zoblik » 29 srp 2008 22:49

nu uvidime nu jak se mi budou nebo nebudou zamlouvat. Kazdopadne v teto cenove kategorii ( do 25 tisic) je to asi nejprijatelnejsi volba,co? Myslim teda vzhledem k tomu ze to chci mit doma na stole takze zadny casty prenaseni se konat nebude. 17" displej se mi zamlouva kvuli konstruovani a NC programovani do skoly. Ale taky samozrejme si chci zahrat ve chvilich volna i nejakou tu hru. Nevim jestli zrovna nejnarocnejsi typu Crysis apod , ale myslim ze do budoucna se tak vykonna grafika hodi nebo ste jineho nazoru, tzn. doporucili byste mi neco jineho??

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvekod Gogo » 30 srp 2008 07:07

šel jsem do tohoto Aceru i proto,že ho taky nehodlám přenášet a mámm ho jen na stole.
Ty kecy kohokoliv o tom,že notebook není na hraní a že proč si nekoupit stolní počítač ,ty může vykládat jen ten,co si neplatí faktury za elektřinu,nebo mu na spotřebě nezáleží z jiného důvodu.
Jsem s tímto noťasem absolutně spokojený a klidně by jsem Ti ho doporučil ke koupi....kromě jiného jde na něm bez větších problémů upgradovat procesor za výkonnejší a grafika taky-to do budoucna,nebo kdybys nevěděl,co s penězi :D /pro odborníky z fóra - ta výměna je můj osobní názor a myslím,že by byla možná/

Thorus

Příspěvekod Thorus » 30 srp 2008 09:42

Visty jsou podle mě v pohodě. Taky je mám zatim jen 10 dnů, a už jsem si zvykl. Jen stačí vypnout Řízení uživatelských účtů (UAC) :wink:


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti