Obsah fóra notebooky-forum.notebook.cz notebooky-forum.notebook.cz
Notebooky a vše kolem

Přihlášení Přihlášení     NOVÝ UŽIVATEL NOVÝ UŽIVATEL     Hledat Hledat     Seznam uživatelů Seznam uživatelů     Uživatelské skupiny Uživatelské skupiny     FAQ FAQ  
Přihlášení
Uživatel:    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Acer Aspire One D270

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra notebooky-forum.notebook.cz -> notebooky Acer
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alice_E
zatím moc nechodí

PříspěvekZaslal: út 08.05.2012 12:08    Předmět: Acer Aspire One D270 Citovat

Zdravím všechny,

nejsem na počítače zrovna znalec, takže se omlouvám jestli můj notaz bude hloupý. Měla jsem notebook Dell a teď mám malého Acera. Mám problém s nabíjením, tedy nevím jestli to je problém nebo je to normální. Koupila jsem ho před nějakými dvěma dny. Funguje naprosto v pořádku, ale když ho dám nabíjet tak se nabíjí neuvěřitelně dlouho. Do 100% nabití musel být v síti neuvěřitelných 8 hodin. Je to normální? Byla jsem zvyklá na Dell a tam to byl fofr, tak nevím. Je to tedy normální? Mám s tím něco zkusit udělat? Na fórech jsem toho moc nenašla..
Alice.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swarm
Moderátor
Moderátor

PříspěvekZaslal: út 08.05.2012 12:14    Předmět: Citovat

[odkaz]

Arrow

citace:
Výrobce se snaží maximálně šetřit baterii nízkou rychlostí nabíjení. Úplně vybitá baterie potřebuje k nabití na 90% více než tři hodiny. Nejlepší je tedy nabíjet raději přes noc.

...posledních 10% může znamenat další hodinu, takže je to asi v normě. První nabíjení může trvat déle.

---

Příště před nákupem zkuste číst recenze například z tohoto serveru. Rychlost nabíjení se může výrazně lišit a v recenzích na notebook.cz se tento údaj uvádí.
Pracovní: 14" HP EliteBook 840 - i5, HD+
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra notebooky-forum.notebook.cz -> notebooky Acer Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: