Amilo Pi3560 - zkušenosti

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Mr.X_
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 07 kvě 2009 21:36

Amilo Pi3560 - zkušenosti

Příspěvekod Mr.X_ » 30 zář 2009 17:49

má tu někdo Amilo Pi3560? Potřeboval bych nějaký zkušenosti s používáním. Je to (snad) můj poslední kandidát na koupi. Pomůže někdo?

Mr.X_
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 07 kvě 2009 21:36

Příspěvekod Mr.X_ » 12 říj 2009 20:34

tak prej je to novinka. nechystá se v redakci recenze?

mohy

mam ho

Příspěvekod mohy » 07 lis 2009 12:48

cauky,mam ho v te lepsi komfuguraci s C2D P7450... copak by te zajimalo? je to dost zajima volba pc co za tyto(relativne drobne) penize :wink:

tec2do

Příspěvekod tec2do » 18 lis 2009 13:47

Mě by hlavně zajímala hlučnost. Podle fotek zevnitř to vypadá na pěkně poctivě udělané chlazení a navíc součásti co jsou osazeny nejsou žádný topítka, takže teoreticky by měl být tichý, ale raději bych to slyšel od někoho kdo ho má... :)

Dále by mě zajímali teploty kam se vyšplhají při běžné práci/při zatížení.

A poslední věcí co by mě zajímala je jak je to s výdrží na baterii? Hlavně mě zajímá takové to normální surfování po netu a občasná práce ve wordu/excelu apod...

Popřípadě jestli si narazil na nějaké mušky jako prohýbání platů apod. tak se taky o takové zjištění prosím poděl :)

Moc díky, za každou zkušenost s tímto notebookem, papírově vypadá opravdu dobře :)

mohy

Příspěvekod mohy » 18 lis 2009 15:00

hlucnost? jak uz jsem zminil v nejakem svem chvalozpevu na pi3560 :D obcas pochybuji ze tam vubec nejaky vetrak je. Je pravda ze mu nedavam nijak extra zabrat,ale pri bezne praci o nem nevim, zapinam dopoledne a po pulnoci vypinam a pocitac se nijak neprehriva. Jedine co je slyset je obcas mechanika, hl pri vypalovani. Ale to je dost bezne. Pripadne ma jako vetsina fujitsu silent mode. Ja ho nevyuzivam, vetrak se mi ozve po par hodinach prace,a jen se jednou otoci. Asi aby nezrezl:-D

Teploty? nevim, nikdy jsem nemel potrebu merit, moje pocitace nedostavaji kotel aby me tohle trapilo. Ale nikde mi jeste nic nehori :-D

Vydrz? ja ho pouzivam hlavne na siti bez baterky, ale mam zkusenost i s baterii.... pres tri hodiny nepretrziteho kopirovani z externiho zdroje. A jeste nebyla baterka mrtva. Dle me dost zajimavy vysledek. :wink:

Musky ? nikde se mi nic neprohyba, vsecko pekne drzi. Libi se mi ze na herni multimedial neni cely leskly, takze minimum otisku.
"Vadi" mi jen dve veci- nemoznost rolovat stranky po touchpadu(coz resim mysi) a jakekoli harwarove tlacitka.... minimalne na web by mit mohl.

Mno on nejen papirove vypada dobre, dokonce i cenovka zaujme :lol: Ja jsem spokojeny,nemenil bych

tec2do

Příspěvekod tec2do » 18 lis 2009 16:22

Díky za expresní odpověď!

Chtěl jsem si koupit HP Probook, ale tak co něco málo přihodím a jdu do tohoto Fujitsu (už jsem vyplnil objednávku :) ). Stejně jsem chtěl Fujitsu, protože jsem měl s nimi zatím vždy dobrou zkušenost, tak doufám že taková vydrží i nadále.

Měl bych ale ještě jednu otázku. Jak velký trafo je u toho notebooku? Na Fujitsu se mi právě líbí i ty trafa. Krásně malý a přenosný. Ne jako Acer, Asus, MSI co tam snad vždy narvou (rozměrově) takovou, s prominutím, kravičku... Jestli víš co myslím.

EDIT: Ad rolovani touchpad. Ten driver jak jsem ti radil zde (http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... hp?t=22947) nefunguje?

mohy

Příspěvekod mohy » 18 lis 2009 16:29

vim:-) trafo ma vystup 90w, neni velke, je v klidu prenosny. Odkud to objednavas? v jake konfig?

Myslim ze je to dobra volba. Sam jsem hodne spekuloval,nic lepsiho jsem nevymyslel:-)

EDIT: driver jsem nezkousel, pouzivam mys a tak me to netrapi,nejsem experimentator,muzes ho vyzkouset ty:-)

EDIT 2: od probooku me v mironetu odrazovali, ze pry jsou nejak spatny klavesnice a chlazeni.

tec2do

Příspěvekod tec2do » 18 lis 2009 16:59

Objednal jsem ho tady:
http://www.mironet.cz/fujitsu-amilo-pi3 ... t+dp97357/

Není to tak našlapaná sestava jako ta tvoje (hlavně ten procesor), ale podle mě je za tu cenu dostačující. (Sice jsem si před nákupem stanovil limit do 16k včetně nové myši, ale... :D)

To s tím touchpadem vyzkouším :) Ale myslím že to bude fungovat, mám to tak stejně se starším FJS notebookem a šlape i scrooling.

mohy

Příspěvekod mohy » 18 lis 2009 17:10

taky jsem ho tu koupil:-) nemam zas takovou bombu,nicmene je fakt krapet vykonejsi nez to tvy pentium :lol: jsem zvedavy na to jestli ti to bude fungovat.

jsem rad ze je tu dalsi fujitsu nadsenec :D to uz jsme dva :D

mohy

Příspěvekod mohy » 19 lis 2009 17:17

tak pak napis jak dojde, jak jsi spokojeny :o

mohy

Příspěvekod mohy » 21 lis 2009 21:14

nechci te uhanet draku,vyzkousel jsi ten touchpad?

tec2do

Příspěvekod tec2do » 22 lis 2009 12:13

Ještě jsem ho nezkoušel, protože ještě nebyli schopni odeslat objednávku :? Jestli mají málo lidí, nebo jejich zboží skladem znamená, že je skladem ve velkoobchodu odkud ho mohou objednat nebo jsou teď zavaleni v objednávkách, težko říct.

Njn jsem asi rozmazlený od konkurence - jeden den objednat, druhý den mít zboží doma.

Až mi ho doručí, tak napíšu :)

mohy

Příspěvekod mohy » 22 lis 2009 14:51

mno jsi li z prahy, zajdi si tam,maj je skladem a ted luxusne zlevneny

tec2do

Příspěvekod tec2do » 22 lis 2009 16:33

Ještě že tě tu mam :D Jdu zrušit objednávku a dojdu si tam pro něj osobně. O 1000kč levnější a kdoví, kdy by se dostali k tomu mi ho odeslat... Dík že ses takhle ozval :!:

mohy

Příspěvekod mohy » 22 lis 2009 18:57

aspon k necemu sem platnej :D jinak zlevnili i tu lepsi konfig, moznaaaaaa bych zapremyslel.. :lol: ale zas za 15,5k neni co resit :!: :?: jo a jinak piju ruzovy sladky :D :D


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů