Mironet - nejvetsi predvadeci notebookove centrum v CR

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Mironet - nejvetsi predvadeci notebookove centrum v CR

Příspěvekod Puppy » 06 bře 2007 15:55

Nerad to delam, ale na nektere veci je asi dobre uvest na pravou miru.

Nedavno jsem videl reklamu Mironetu na jejich http://www.mironet.cz/mironet/binformac ... rtId=18320 nejvetsi predvadeci notebookove centrum v CR kde se uvadi, ze "... na centrale bylo k videni 128 modelu notebooku ...". Prislo mi to na pomery teto zeme az neuveritelne, ale rekl jsem si, ze snad polovinu .... nebo alespon tretinu z toho poctu by treba mohli mit. Dnes jsem se tam byl podivat a vidim takovy delsi stul s dvema patry, na kterem bylo odhadem tak 20 notebooku. U toho vtipna cedulka, Proc vidim jen 24 notebooku ? vysvetlujici, ze ostatni modely jsou vlastne jen jine konfigurace stejneho typu :D

Vystavene byly ty uplne nejlevnejsi modely Acer, Asus, Fujitsu-Siemens, asi dva HP a jeden Lenovo. Jednalo se prevazne o 15" modely a nekolik 14" W/XGA. Doufal jsem ze bude vystaven alespon jeden 12" (treba nejlevnejsi FS V3205), ale nic takoveho. Asi jen polovina z nich byla zapnuta.

Melo me to napadnout hned, jakmile jsem na te uvodni reklamni strance videl jakesi oceneni "Ceska kvalita" :shock:

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 06 bře 2007 18:59

tak ja se jen tise smeji... :o)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 06 bře 2007 23:48

Na taketo notebookove centra mam vlastne nazory a predajcovia v SR (BA) mozu byt radi, ze take nemaju...

Pretoze ked dokazem ohladne jedneho notebooku zabavat predajcu par dni, co by potom chudak zazil v pripade cojaviem 100 modelov???

A Mironet sa moze s takou ponukou vieme co... Pri lacnych masinach je totiz ludom vacsinou srdecne jedno, ake su a pod.; praveze pri 100 000 ovych zalezitostiach maju ludia tendenciu notebookom sa zaoberat trochu viac nez priemer. Na druhej strane ziaden predajca nebude drzat taku masinu na sklade (je to totiz umrtvenych 100 000). V tomto davam za vinu vyrobcom, ze nepodporuju takto aktivne svoje produkty.

C

pavel.tenista
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 21 čer 2007 16:59

Příspěvekod pavel.tenista » 23 čer 2007 09:06

ted taky vybiram NTB a docela bych chtel vedlůe sebe videt T61 a FZ vaio, nejaky tablet pc bych taky docela rad videl - ale fakt netusim kam se na to jit podivat...

bilybob
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 pro 2007 09:22

skvělé řešení

Příspěvekod bilybob » 25 pro 2007 09:28

Teď notebookové centrum v Mironetu 2x zvětšili a faktem je, že je tam k vidění fakt hodně a rozhodně se vyplatí se tam vypravit. Vybíral jsem si tam notebook a taky jsem si ho vybral.

Ten systém, kdy je od stejného designu vystaven jen jeden ks, je fakt chytej. Proč vedle sebe vidět 8 těch samejch notebooků, kdy v každym je jiný pevný disk s jinou kapacitou? Na webu Mironetu je mimochodem vidět, který notebook vystavený mají a který ne.

http://info.mironet.cz/promo-9

CeCo

Příspěvekod CeCo » 25 pro 2007 14:45

bilybob:
Som zvedavy, kolko 30000 Kc + (za minimalnu zostavu) masin drzite na sklade...

C


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů