problemy s wifi adapterom na toshiba satellite A200-1N7

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
luckyfer
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 kvě 2008 10:07

problemy s wifi adapterom na toshiba satellite A200-1N7

Příspěvekod luckyfer » 02 kvě 2008 10:32

zdravim. potreboval by som poradit.
toto je moj prvy notebook. mam na nom Windows Vista home premium CZ. na internet sa napajam cez wifi. vcera som spojil moj notebook s priatelkinym cez bluetooth. ked som potom chcel ist na internet, tak mi neslo. pozrel som do spravcu zariadeni a wifi adapter tam akosi chybal. je mozne, ze bola vista taka doje..... este, ze by svojvolne odinstalovala wifi adapter? :D no tak som si hladal drivery na wifi, ze by som si rucne nainstaloval. nikde som nenasiel specifikacie mojho notebooku, ze co to mam za adapter. na oficialnej stranke toshiby cz som si nasiel moj notebook (stale tam v specifikaciach nebola moja wifina) a dal som si stiahnut driver. napisalo, ze je to intel. tak som nainstaloval, vista pisala, ze je nekompatibilne a wifi stale neslo. nainstaloval som si konecne SP1 k viste, ona mi tam nahrala sama atheros wireless adapter (ten moj od intelu tam bol stale) a uz net isiel. dnes rano mi vsak uz zas nenaslo ten atheros adapter a net mi uz zas nejde. je mozne, ze sa tie dva drivery bili? a ako je to mozne, ze sa mi sam ten driver odinstaluje?

uf, viem, ze je to dlha sprava, ale dopredu dakujem za odpoved.....

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 02 kvě 2008 13:14

A netreba nahodou tu WiFi najpr zapnut hardwarovym tlacidlom, aby fungovala :?: Lebo ak ma toshiba nejaku svoju utilitu na setrenie energie - tak ta moze vypinat wifi pri chode na baterku... Skus to skontrolovat.

luckyfer
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 kvě 2008 10:07

Příspěvekod luckyfer » 02 kvě 2008 13:44

michalko58 píše:A netreba nahodou tu WiFi najpr zapnut hardwarovym tlacidlom, aby fungovala :?: Lebo ak ma toshiba nejaku svoju utilitu na setrenie energie - tak ta moze vypinat wifi pri chode na baterku... Skus to skontrolovat.


zas taky sprosty nie som :) a aj ked to vypina kvoli setreniu, tak snad nezmizne cely driver z visty kvoli tomu

luckyfer
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 kvě 2008 10:07

Příspěvekod luckyfer » 02 kvě 2008 13:48

michalko58 píše:A netreba nahodou tu WiFi najpr zapnut hardwarovym tlacidlom, aby fungovala :?: Lebo ak ma toshiba nejaku svoju utilitu na setrenie energie - tak ta moze vypinat wifi pri chode na baterku... Skus to skontrolovat.


ale dakujem za odpoved :)


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů