rescue and recovery

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
aswed

rescue and recovery

Příspěvekod aswed » 01 říj 2007 23:21

Zdarec..mam ntbk Z60m..prez res a rec vytvorenou zalohu systemu na cd a dvd..take mam rozdeleny disk na 2 casti C 15Gb D80 5Gb ibm particion chci si zformatovat pouze C ale nejsem sto vyresit prekladatelsky orisek zda mi res a rec nezformatuje cely disk, zalohovat 80Gb nic moc.
muzete prosim poradit jak na to..nikde jsem nenasel vyber, ktery disk chci formatovat pouze ktery chci zalohovat.
mate nekdo zkusenost? snad to jsou vsechny potrebne informace!?
predem diky

PetrVavrik
píše často
Příspěvky: 211
Registrován: 15 říj 2006 15:58

Příspěvekod PetrVavrik » 01 říj 2007 23:57

Taky to tak mam rozdeleno a pri provedeni obnovy systemu mi vyskoci moznost vyberu, zda chci zformatovat C nebo cely disk.
MacBook Pro 13'3/2,4GHz/4GB RAM/HDD 250GB/GPU nVidia 320m/Mac OS X Snow Leopard 10.6.4 + Magic mouse

aswed

Příspěvekod aswed » 02 říj 2007 01:25

nepamatujes pri kterem kroku ti to dalo vybrat? byl sem u kroku 5, vyber nikde a dalsi uz (nejspis) znamenalo format..pokud si pamatujes nastinil by si mi cestu? v pocitacovem vyrazovem jazyku mi anglictina nejde:( diky

PetrVavrik
píše často
Příspěvky: 211
Registrován: 15 říj 2006 15:58

Příspěvekod PetrVavrik » 02 říj 2007 08:59

ve kterem kroku to presne bylo si bohuzel jiz nepamatuji, ale pravdepodobne to bude ten posledni, ale ruku do ohne bych za to nedal :lol:
MacBook Pro 13'3/2,4GHz/4GB RAM/HDD 250GB/GPU nVidia 320m/Mac OS X Snow Leopard 10.6.4 + Magic mouse

aswed

Příspěvekod aswed » 02 říj 2007 10:08

zkousel jsem to znovu bohuzel vyber disku sem opet nenasel:(
Prvni tri moznosti 1restore my entire HD including all perosnal data from backup 2restore only win 3 restore my HD to factory state,
spravna se mi zda 2 bohuzel v dalsim kroku mi nenabidne nic jineho nez local HD..nemuzu vybrat bootovaci cd:-/ 3 moznost zavrzena. U prvni nabidky v dalsim kroku(druhem..2em) vyberu boot cd v 3tim je nabidka..A)save all data have been created since last backup B)choose witch data will save have been creasted since... C)choose witch data will be save from a list of current HD D)nezalohovat nic . Po zvoleni moznosti A-C si muzu vybrat ktera data budu ZALOHOVAT(rescue)..objevi se jak disk C tak i D. Po vyberu dat je dalsim krokem vlozeni CD/DVD na zalohovani. Pokud dam nezalohovat data (D) tak v dalsim kroku bych jiz nejspise formatoval (jsem upozornen na vymazani dat from entire HD) bez moznosti vybrani ciloveho disku.

Doufam ze jsem to napsal srozumitelne!:) Predem diky!

PetrVavrik
píše často
Příspěvky: 211
Registrován: 15 říj 2006 15:58

Příspěvekod PetrVavrik » 02 říj 2007 15:56

pri pouziti factory restore (tedy volby 3) se objevi vyber disku na 100%
MacBook Pro 13'3/2,4GHz/4GB RAM/HDD 250GB/GPU nVidia 320m/Mac OS X Snow Leopard 10.6.4 + Magic mouse


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů